Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ahol a tanárok állandóan...

Ahol a tanárok állandóan nyitva tartatnak ablakot, Ti nem fáztok az amúgy is kihűlt teremben?

Figyelt kérdés
Nem is vagyunk sokan a teremben, reggel már nyitott ablakot találtunk, az a nagy nyár még nem látszik, reggel volt 6 fok, jópáran nagyon fázunk. 24/N

2021. szept. 25. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
24 évesen legyen már annyi eszed, hogy felöltözöl. Igen, a kabát is maradjon rajtad, ha annyira hideg van.
2021. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi baj julika?

valakik egész nap a hidegben dolgoznak, még januárban is?

Te csak ülsz a padban azt figyelsz.

Figyelhetnél jobban is, mikor anyud elmagyarázta kiskorodban, hogy rétegesen öltözzél, mert jobban melegít.

2021. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a tanárnak, hogy többen is fáztok, és szeretnéd megkérni hogy csukja be az ablakot
2021. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés alapján felháborodtam mert azt hittem középsulis vagy max.

De láttam hogy 24 éves vagy...

2021. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
24 éves és TROLL.
2021. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Tudjuk, miert van nyitva az ablak. En minusz 11 fokig el tudok lenni, csak oltozkodes kerdese. Retegeket szoktam fel es levenni. Szoknya ala harisnyat is le, fel, ha kell. Vaszontatyoban barmi elfer.
2021. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a suli egy jégverem, még fűtés mellett, csukott ablakokkal is kabátban szoktunk ülni, mégis kinyitjuk az ablakokat, mert egyébként senki nem szellőztet, és télen olyan büdösek szoktak lenni a termek, hogy nem lehet megmaradni.
2021. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Mi becsukjuk vagy megkérjük a tanárt, hogy csukja be, ha fázunk. Nálunk most lett kötelező a maszk az órákon, de kb. az összes tanár leveteti velünk, hogy inkább üljünk szét és nyissunk ablakot…. Viszont mi is fázunk, nem fogok több réteg ruhában ücsörögni a a teremben, úgyhogy engem nem érdekel, én mindig szólok.
2021. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Sokkal többet érne, ha minden szünetben lenne csinálva egy kereszthuzat, úgy, hogy nem bukóra van nyitva az ablak, hanem nagyra, nincs eléhúzva a függöny és lehetőleg nem egy ablak van nyitva, hanem több. Így brutál gyorsan átszellőzik és hamar visszamelegszik.



Kiszellőztetni kell, mert elhasználódik a levegő, aki érzékeny rá, azt fullasztja de a többieknek is egészségtelen (fejfájás, fáradtság, kedvtelenség).



Mindezt COVID-tól függetlenül.

2021. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Bőven felnőttekről van szó, úgy veszem ki az adatokból. Nyilván valamilyen felnőttképzés lehet, esetleg levelezős egyetem.

Ha fáztok, akkor valaki feláll, odamegy és becsukja az ablakot. Komolyan ennyire életképtlenek manapság a fiatal felnőttek?

2021. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!