Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem férfinak lenni...

Szerintem férfinak lenni szívás. Igazam van?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem provokálás, csupán egy észrevétel. És nem is arra megy ki hogy szegény férfiak- igenis vannak olyan férfiak akik megérdemlik a sorukat!

Én nő vagyok és nagyon örülök hogy annak születhettem. De úgy látom hogy férfinak lenni hatalmas nagy szívás lehet, mert:

-Simán erőszakosak lehetnek veled az utcán, verekedésbe keveredhetsz, leverhet neked egyet a másik férfi ha valami nem tetszik neki, míg egy nőnek nem -és nő nő között meg nagyon ritka az ilyesmi. Engem ez lelkileg kikészítene de lehet hogy csak amiatt látom így mert nő vagyok

-ha gyereked van és váltok a feleséggel akkor 90% hogy neki fogják ítélni

-Ha lelkileg valami bajod van, a kutya le sem szarja. Oldd meg, erős vagy

-nem dolgozhatsz olyanokat hogy modellkedés vagy webcam, szóval a kerülőutak ki vannak lőve. Vagy nagyon okos embernek kell lenned vags fizikai munkánál nyakig kell merülnöd a szarban (sokszor sajnos szó szerint is) vagy pedig olyan munkákat végezhetsz amik ugyan kényelmesek és sokat hoznak de illegálisak és kockáztatod velük a sokéves börtönt.

-hamarabb halsz meg

-komolyabban vesznek mint egy nőt, ami nagy teher is tud lenni pl egy vitánál

-ha homoszexuális vagy akkor sokkal több atrocitás ér mintha egy nő leszbikus. A feminin férfi sokkal gázabb és feltűnőbb jelenség mint a maszkulin nő


Míg nőként tök jól el tudok lenni szerintem én férfiként nem igazán bírnám. Mondjuk vannak olyan országok ahol rossz nőnek lenni mert kb tenyész állat szinten kezelik őket de szerintem itt nálunk tök jó. Meg nyilván vannak a női létnek is árny oldalai : pl szexnél te leszel terhes és neked kell szülni vagy vetetni ami nagyon megterhelő, kevesebbet keresel, stb stb de ezek szerintem mint kijátszhatók és nem olyan brutálisak mint a fent felsorolt gondok.


Én ezt jól látom?



2021. szept. 25. 16:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nincs igazad.
2021. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%
Részben jól látod, de ez nem szívás.
2021. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki kérlek.
2021. szept. 25. 16:34
 4/36 A kérdező kommentje:
#1
2021. szept. 25. 16:34
 5/36 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


-Nyugodtan végigdughatod a fél várost is, attól csak menőbb leszel, míg egy nőt 5 partner után már lek**rváznak.

-Könyebben tudsz jő munkahelyet kapni és több pénzt keresni.

-Nem akar senki megerőszakolni a sötétben

-Nincsenek feléd irreális társadalmi elvárások. (Mindig bomba formába legyél kipattintva. Dolgozzál, de a házimunkát is te végezd, stb.)

-Meg még sorolhatnám.

2021. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Nőnek lenni is szívásnak tűnik ha csak a rossz oldalát soroljuk fel :)

Mindkét nem esetében vannak előnyök és hátrányok egyaránt.

2021. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%

Pontosan igazad van, becsülendő hogy ezt nőként így meglátod. Viszont annyiban jobb a helyzet azért, hogy így belénk van kódolva sokminden ami úgymond teher, de mégis attól érezzük jól magunkat.

Még egy dolog kimaradt, ha felmész nőként társkeresőre több százan írnak, míg férfiként párttalálni sokkal nehezebb feladat.

Viszont a menstruáció az amit nagyon nem irigylek, és elég nagy szívás lehet egy nő életében minden egyes hónapban.

2021. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg hátrányként hoztad fel azt, hogy “komolyabban vesznek mint egy nőt”? 😂🤦🏽


A kérdésre válaszolva: nyilván nem látod jól.

2021. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

5


- az első az való igaz. de nekem pl nem nagy a szexuális étvágyam szóval nincs igényem nagyon partnerekre :D

- szerintem ez nem igaz

- ezzel még nem volt tapasztalatom, főleg mivel hogy kocsival járok de sulis koromban semmilyen utcai idegen megerőszakolni

- magas társadalmi elvárások.. és akkor mi van ha pl úgy öltözöm ahogy tetszik.. sport cipő, fél hosszú haj, nem túl nőcis ruhák. kutya se törődik vele sőt úgy még jobban beleolvadok a környezetembe

2021. szept. 25. 16:40
 10/36 A kérdező kommentje:
7 én szeretek menstruálni mert akkor tudom hogy nem vagyok terhes meg tisztul a szervezetem :D mondjuk az első nap az fájdalmas, de vele jár.
2021. szept. 25. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!