Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem akar összejönni...

Azért nem akar összejönni velem egy srác, mert nincs jogsim? Hosszú történet.

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel alakul valami. Szóba került a vezetés téma (nagy kocsirajongó a srác) és említettem, hogy nincs jogsim. Azóta folyton ezzel cseszeget és már kezd zavaró lenni, már-már ott tartok, hogy inkább hagyom a francba a pasit. Akárhányszor felmerül a téma, mindig azzal jön, hogy bezzeg xy vezet.


(Háttérsztori: évekkel ezelőtt elkezdtem a jogsit, de kifogtam egy bunkó, agresszív, taperoló oktatót, aki folyamatosan azt hangoztatta, hogy soha nem tanulok meg vezetni, így megutáltam már akkor az egészet és nem csináltam meg a jogsit.)


Azóta beiratkoztam autósiskolába, de a folyamatos cseszegetése nem segìt rajtam. Tudom, hogy hasznos volna, ha tudnék vezetni (munka miatt is nyilván), de már annyira unom, hogy ez a fő téma mindig. Tényleg ott tartunk manapság, hogy a jogsi határozza meg az emberekhez fűződő viszonyt?


2021. szept. 26. 07:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Én már rég elküldtem volna melegebb éghajlatra.
2021. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

A munkahelyen is előjött ez a jogsi téma, a hátteret ott se ismerik. Alapvetően férfias közegben dolgozok, és nem ritkàn kifogok ilyen "16 éves korom óta vezetek, ezért én vagyok az isten" típusú embereket, akik rendszeresen betalálnak azzal, hogy nem vezetek.


Néha szívem szerint elküldenék minden ilyen tagot melegebb éghajlatra. Szerintem egyébként pont az ilyenek muatt nár önbizalmam sincs, hogy vezessek valaha is.

2021. szept. 26. 08:01
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Küldd el a francba az autób.ziságával együtt.
2021. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Én baromira ellene vagyok (férfi létemre), hogy az ember ülve közlekedik, mint egy mozgássérült (guruló foteles kremó). Illetve az 5 személyes autókban 1 vagy 2 személy ül. Szóval olyat pirítanék rá meg a szarjára, hogy azzal lenis tudnánk az ismeretséget gyorsba.
2021. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már emiatt ne legyen önbizalmad. Ez a srác gyökér, ahogy a kollégáid is, ha emiatt lenéznek és szóvá teszik. Én is férfiak között dolgozom nőként informatikában, nincs jogsim, de ez valahogy nálunk senkit nem érdekel, vezetni tudó férfikollégáim sem mind autóval járnak munkába, van, aki hozzám hasonlóan tömegközlekedik, mert nem akar a dugóban araszolni.
2021. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint nem az én készülékemben van a hiba feltétlenül. Illetve de, mert hagyom magam befolyásolni mások hülyeségével.
2021. szept. 26. 08:18
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Befigyelt a homokozóból a Matchbox (sznobizmus). Fehér lóból fehér Skoda.
2021. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7, ezt kifejtenéd bővebben?
2021. szept. 26. 08:33
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

#8

A 4-es és 7-es vagyok és igen, kifejtem. Sokat agyaltam anno ezen és arra a következtetésre jutottam, hogy azért kaptuk az oltást innen-onnan és a gyengébb jellemek is felnőttek és hát... Pár példa mondjuk a homokozóból a vödör, lapát, autó… És mellé az esetedben a benzin szaga milyen jó meg a lóerő (filmekből, amit nagyon szívesen az ágyára öntenék, hogy szagolja otthon is). No, meg a mellmániások, akiket az anyja táplált azt nem tudtak leszokni nagykorukban.

2021. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Jaaa értelek.
2021. szept. 26. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!