Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem akar összejönni...

Azért nem akar összejönni velem egy srác, mert nincs jogsim? Hosszú történet.

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel alakul valami. Szóba került a vezetés téma (nagy kocsirajongó a srác) és említettem, hogy nincs jogsim. Azóta folyton ezzel cseszeget és már kezd zavaró lenni, már-már ott tartok, hogy inkább hagyom a francba a pasit. Akárhányszor felmerül a téma, mindig azzal jön, hogy bezzeg xy vezet.


(Háttérsztori: évekkel ezelőtt elkezdtem a jogsit, de kifogtam egy bunkó, agresszív, taperoló oktatót, aki folyamatosan azt hangoztatta, hogy soha nem tanulok meg vezetni, így megutáltam már akkor az egészet és nem csináltam meg a jogsit.)


Azóta beiratkoztam autósiskolába, de a folyamatos cseszegetése nem segìt rajtam. Tudom, hogy hasznos volna, ha tudnék vezetni (munka miatt is nyilván), de már annyira unom, hogy ez a fő téma mindig. Tényleg ott tartunk manapság, hogy a jogsi határozza meg az emberekhez fűződő viszonyt?


2021. szept. 26. 07:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy karácsonyra jó lesz e piktogram ♿️… Vagy vidd el egy erőfelmérőre!
2021. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Az ő esetében nem maga a jogsi megléte a fő probléma szerintem. Hanem hogy mennyire érdektelen számodra a vezetés és az autók világa. Az élményautózás, hobbi autó tartás, tuning, autós találkozók stb egy olyan világ, egy olyan költséges hobbi, időigényes szórakozás, amit egy olyan nő nem fog hosszú távon tolerálni, aki maga nem mutat legalább minimális érdeklődést a témában.


Az más kérdés, hogy ezt tisztázni kellene, nem pedig így beszólogatni, de hát ez már egyéni kérdés. Értelmes, intelligens emberekkel kellene ismerkedni, autózástól függetlenül.


#10: Te komolyan azt gondolod, hogy azért szereti egy férfi a női mellet, mert szoptatta az anyja tápszerezés helyett? :O

2021. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen nem szoptatta…
2021. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

12#


Mondjuk én nem vagyok annyira mellpárti, és tápszert kaptam annak idején.🤔


Aztán lehet csak véletlen egybeesés..😂

2021. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Jómagam se zacskótejeztem. És a

mell fontosabb volt az eddigi párjaimnak, mint nekem.

2021. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyenek szoktak megpróbálni lenyomni az autópályán a lef!ngott kotláikkal, majd azt figyelik mennyire sikerült beparáztatni és ők néznek a legnagyobbat ha rájuk mosolygok és ott hagyom őket a francba :D


Az ilyen emberekkel így kell bánni, nem szabad magadra venni a kínjukat.

2021. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy a srác se egy fullos kocsival csapatja, hanen egy 18 éves "tragaccsal", ami majd szétesik. Ezt nem lenézésből írom, de ott van pl. apám, aki 40+ éve vezet, egy sokkal jobb kocsival és sose nézett le senkit azért, mert nem vezet.


Szerintem egy ideális világban, ha valakitől szeretnék valamit, akkor elfogadom a hiányosságait.

2021. szept. 26. 09:37
 18/25 anonim ***** válasza:
97%
És a jogsiján kívül van mit felmutatni? Személyes tapasztalataim szerint általában azok vágnak fel a jogsival ennyire, akiknek egyébként semmilyen más érdemük nincs. Én biztos, hogy megmondanám, hogy akkor dugja meg a kocsiját, ha ennyire szerelmes bele meg ebbe az egesz témába.
2021. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Bezzeg ha a férfinak nincs kocsija akk lúzer ugye
2021. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
42%
A férfi nem csatlós, tömegközlekedés... Tessék időben elindulni sétálva, futva, bicizve...
2021. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!