Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen csak nevetni tudok a...

Ezen csak nevetni tudok a srác aki szivatott a gimiben előbb lett barátnője , mint nekem aki 28évesen még nem is csókolóztam mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám kőkemény ideológia neveltetésben részesített engem aminek a lényege az volt , hogy mindennek tökéletesnek kell lennie őt istenítsük őt én kussoljak, ne álljak ki az érdekeimért, mert akkor leordít a homokba.

Bocsi/Sajnálom ez elég nagy hisztinek hangzik , de ki kellett írnom , mert úgy látom semerre nem megy az életem. Bármit próbálok/akarok az nem működik.

Felvállalni magam nem nagyon tudom, most olvasok egy jó könyvet -remélem segít, de már életem kezdete óta szenvedek ettől az állapottól.


2021. szept. 26. 11:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz valóban megéri
2021. szept. 26. 12:13
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mitől menekülsz? Mi a célod azzal, hogy sok időt foglalkozol valamivel?
2021. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát látom milyen jó amikor nem a hülyeségein agyal az ember.
2021. szept. 26. 12:17
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

És mit teszel azért, hogy legyen barátnőd?

Apám ugyanilyen volt, mint a tiéd, 28 éves vagyok és van párom, van egy kisfiunk.

Ugyan sokszor eszembe jut apám elnyomása, nem értem valaki hogy tud így bánni a saját gyerekével, a kisifam kárpótol mindenért. Az biztos, hogy én nem fogom elnyomni, terrorizálni.

2021. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen témák körül szoktak forogni a gondolataid?
2021. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiatokhoz!

Najó leírom- írod , hogy apád megbántott és , hogy nem érted.

Na én másképp reagálok -engem úgy érzem teljesen kihasznált és bennem még ég a bosszú vágya ez tisztában vagyok , hogy szarul hangzik de képtelen vagyok elengedni a haragom ugyanis félek , hogy megismétli.

2021. szept. 26. 12:29
 17/22 A kérdező kommentje:
Talán hasonlítok apámra mert ő leakar győzni engem én meg őt.
2021. szept. 26. 12:30
 18/22 A kérdező kommentje:
Apámat kihasználták az ő szülei én nem akarom , hogy ez így menjen tovább ezért én inkább leblokkolom magam és apámon kérem számon amit tett. Persze ez egy nagy baromság hisz ő is azért tette mert vele is ezt tették. De tudni akarom miért tette
2021. szept. 26. 12:34
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kivel versenyzel?
2021. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvesek vagytok!

elgondolkodok rajtuk❤

2021. szept. 26. 13:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!