Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen csak nevetni tudok a...

Ezen csak nevetni tudok a srác aki szivatott a gimiben előbb lett barátnője , mint nekem aki 28évesen még nem is csókolóztam mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám kőkemény ideológia neveltetésben részesített engem aminek a lényege az volt , hogy mindennek tökéletesnek kell lennie őt istenítsük őt én kussoljak, ne álljak ki az érdekeimért, mert akkor leordít a homokba.

Bocsi/Sajnálom ez elég nagy hisztinek hangzik , de ki kellett írnom , mert úgy látom semerre nem megy az életem. Bármit próbálok/akarok az nem működik.

Felvállalni magam nem nagyon tudom, most olvasok egy jó könyvet -remélem segít, de már életem kezdete óta szenvedek ettől az állapottól.


2021. szept. 26. 11:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom , hogy ilyen kérdést írtam ki nem célom fárasztani másokat csak valahogy nem mennek a dolgok mintha egy kőszikla alatt lennék.
2021. szept. 26. 11:43
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, mit akarsz most közvetíteni? Mi a mondanivalód?
2021. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Merre tovább?
2021. szept. 26. 11:45
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan?
2021. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát ez most szarul fog hangzani , de úgy érzem kudarcot vallottam. Körbe fog valami amit nem látok de megbénít.

Az ideológiai propagandától szeretnék megszabadulni amit apám belém szőtt

2021. szept. 26. 11:52
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha jol értem, simán kivagy az élettől és ez volt most az utolsó csepp. Nekem is elnyomó apám volt, akitől azt tanultam, hogy én nem akarhatok/gondolhatok semmit. Most iszom a levét. Én is belekezdek jó dolgokba, de aztan képtelen vagyok végigcsinálni bármi jelentőset. Kapcsolatom volt, de jobb lett volna nélküle. Teljesen szétcsesződtem és eltékozlom azt is, amim van.
2021. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom 6 os.

:/

Remélem megtalálod a gyógyszert erre ami veled van.

2021. szept. 26. 12:00
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen gyógyszer lenne szükséges, kinek éreznéd magad tőle?
2021. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusnak nevezik ezt a gyógyszert.

Drága, de megéri.

2021. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Uh jó kérdés!- régebben egy célom volt egy barátnő akivel szeretjük egymást. De úgy érzem ez az idő már elment. Egy dolgot szeretnék egy olyan tevékenységet amiben teljesen eltudnék feledkezni.
2021. szept. 26. 12:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!