Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a létezésnek ha...

Mi értelme a létezésnek ha csak küzdelemből áll?

Figyelt kérdés
Visszagondolok az eddigi életemre és csak fájdalommal van tele, semmi jövőképem nincs és lehetőségem is alig van. Ha lenne hozzá bátorságom végeznék magammal, horror a létezés.
2021. szept. 26. 13:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egészséges sosem voltam, szophattam éveket az iskolapadban mert ugye az az érettségi nagyon kellet, igencsak sokra vittem vele..
2021. szept. 26. 13:55
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak abból áll.

Ha okos vagy, akkor keress magadnak valami jó dolgot.

2021. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy a te életed szar (mert szarként éled meg és nem motivál semmi a változásra) még nem az élet szar. Önsajnáltatás helyett legyen valami (ami a lehetőségeidhez és képességhez mérten) elérhető célod, és azt próbáld megvalósítani, hogy legyen sikerélményed.
2021. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "okos", diszes vagyok szóval az alapvető matek is tömény nekem.
2021. szept. 26. 14:03
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Akkor keress valami jó tulajdonságot magadban, és ehhez egy jó foglalkozást.
2021. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem érettségi kell, hanem azért tanulsz, hogy tudjál értéket teremteni. (ha másnak nem is, de magadnak igen).

Egyébként lehet nem vitted vele semmire, de nélküle rosszabb lenne. Attól hogy van egy érettségid, sajnos semmihez nem fogsz érteni. Ehhez még hozzá kell tenni.

2021. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szakmát is végeztem, kettőt is. Egyikben nem merek dolgozni mert tuti elkúrnék valamit aztán felelősségre vonnának, a másikban meg nehéz tartósan elhelyezkednem. Most olyan munkahelyen vagyok amit megváltozott munkaképességűeknek tartanak fent.
2021. szept. 26. 14:17
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Na, akkor azért már valamit elértél az életben.

Munka mellett keresd a lehetőséget a másodikban (amit mondtál), és továbbra is ajánlom az 5. választ.

Ha valami érdekel, és tudnál bene dolgozni, akkor nézd meg, hogy a világban van-e ilyen munka. Ha van, tanuld meg.

Ha meg nincs, akkor te tudnál-e ilyet csinálni?

2021. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A küüzdelmek közt vannak jó dolgok is, csak észre kell venned.
2021. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az élet nem leányálom! Nem csak neked, másnak sem.

De meg kell találni benne az apró örömöket, és nem csak a rossz dolgokra koncentrálni..



Ezt meg csak úgy :) https://www.youtube.com/watch?v=IzwpPlTi9R4&list=RDMM&start_..

2021. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!