Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha nem sok ledolgozott...

Hogy ha nem sok ledolgozott időm van, akkor már nem is fognak felvenni sehova dolgozni?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésem egy pár helyre, de nem hiszem, hogy felfognak venni. Sokat szorongok is emiatt, hogy már élnem is kár.
2021. szept. 26. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, de nem kellenek a bunkó beszólások. Mindig is szorongtam emberek között is. Valahogy nem vagyok elég jó még egy jó munkára sem, mint a többi ember.
2021. szept. 26. 23:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyanmar dehogy. Hozzánk most jött egy kolléganő, 29 éves és egy év munkaviszonya van. Tanult meg külföldön volt eddig.


Jött egy fiú is, ő meg depressziós volt és évekig nem dolgozott, otthon élt a szüleivel. De mostmár rendben van ő is halistennek.


Nyugodtan add be az önéletrajzodat jó sok helyre. Nem 50 éves vagy 3 év munkaviszonyal. 😉

2021. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Nekem is jó érzés volt olvasnom a válaszod, mert én is szorongok emiatt.
2021. szept. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

❤️ Ne szorongkatok emiatt egyáltalán. Ez csak a ti fejetekben van így (rosszul) rögzulve, hogy nem vagyok elég jó, nincs elég ledolgozott időm, stb. Ugyanolyan jók vagytok mint bárki más, sőt, lehet, még sokkal jobb munkaerok és emberek is!


Fel a fejjel, és nagyon bátran, határozottan indulatok neki. Semmilyen hátrány nem ér, maximum nem hívnak be, de ezzel mindenki így van. Ha meg sikerül, és jó is lesz, az felér egy győzelemmel. 😇

2021. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 30évesen ugyan így szorongok a munka miatt. Rögtön tanuló korom után itt kezdtem, már iskola mellett megmondta a főnök,hogy felvesz. Szóval 11éve vagyok itt, de rettenetesen szorongok,hogy amikor váltani kell mi lesz. A főnök 60éves, nemsokára nyugdijba megy és tuti eladja a céget.

Egyszer voltam állásinterjun, utána mégis megegyeztünk és elutasítottam az uj helyet.

Szóval mindig ámulva nézem ahogy emberek ugrálnak munkárol munkára, van 5 szakmám meg érettségim meg nyelveket beszélek, mégis kevésnek érzem magam máshova.

2021. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!