Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami ötlet a barátnőm...

Valami ötlet a barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Ázsiai párommal először ünnepeljük együtt a szülinapját. A hölgy 30 éves. Van valami ötletetek mivel lephetném meg? Ékszert nem hord és nem szereti a drága ajándékokat, inkább a figyelmes, kedves ötletek jönnének szóba.
2021. szept. 26. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Add kölcsön nekem
2021. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ Ázsián belül hova valósi.
2021. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Marha vicces az első kettő, gratulálok.

Kérdező, mióta él itt a barátnőd? Ha nem olyan régóta, és édesszájú, én magyar édességet néznék neki (Boci, Szerencsi, túrórudi, dunakavics, kakaóscsiga - ezek finomak is.) Esetleg bor, borban azért elég jól állunk itthon. Megpróbálnék csinálni egy finom vacsorát, olyan ételeket készítenék amik az ő hazájában népszerűek. Tudom, klisés, de ha szereti a virágokat, akár vágott, akár cserepes, én vinnék neki, azért a nők 90%a örül a virágnak.

2021. szept. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell kihangsúlyozni, hogy ázsiai?
2021. szept. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Reggel készíts neki reggelit, előtte szeretkezzetek egy orbitálisat, utána takarítsd ki a lakást,mosogass el,moss ki, menj elé a munkahelyére és vigyél 1csokor rózsát,majd valami sétálós program,utána menjetek el vacsorázni, majd ismét egy jó szex, utána beszélgessetek ameddig szeretne.

Szerintem ez egy tökéletes szülinap egy nőnek

2021. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Estére kinai kaját
2021. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!