Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a elgjobb barátnőm...

Adrienn12 kérdése:

Mit vegyek a elgjobb barátnőm szülinapjára? SÜRGŐS! (többi lent)

Figyelt kérdés
Valami tényleg személyeset,egyedi dolgot szeretnék neki venni/készíteni.Azért is,mert nekem ő egy bff-es ezüst medált vett,és az egyik fele nálam,a másik fele nála van.Ez is egy egyedi ajándék.Sürgős!És nem is valami neves bögrére gondoltam...Vagy valami olyan kézműves dologra is gondoltam,mint pl: egy olyan kis láda,amibe bármit tehet,és azt kidíszítem mindenféle bff-es díszekkel...De nem is tudom..Szereti a baseball sapkákat,nem annyira szeret sportolni,szereti az ékszereket,és vicces.Ja,és nem annyira lányos :)

2014. jún. 1. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat,legjobb*
2014. jún. 1. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a városban van egy bolt, ahol fényképes ékszerdobozt lehet csináltatni. Keress egy ilyet, és válassz egy jól sikerült közös képet. Szerintem tuti siker. Ha még tutibb sikert akarsz, vedd meg hozzá a kedvenc csokiját is :D
2014. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia :) készíts neki saját kezeddel álomfogót. Nagyon szép, díszítsd gyöngyökkel, színes tollakkal. :D nekem mindig bevált, még tanárnömnél is! Esetleg a fába amivel készíted vésd bele ( vagy kérj meg valakit ) hogy leges legjobb bari vagy llb vagy bff. Te tudod, hogy készíted, de ez teljesen egyedi ajándék, senki másnak nincs ilyen :) ha kitűzi az ágya felé szépen mutat és elűzi a rossz álmpokat :D sok szerencsét :)
2014. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!