Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orbán Viktor miért nem sportol...

Orbán Viktor miért nem sportol? Miért hagyta így el magát?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy mi folyik az országban, maga az ember egy géniusz, tekintve, hogy milyen rendszert tudott kiépíteni és hogyan tudta megszervezni a körei gazdagodását a gazdasági fejlődés mellett. Nyilván hiú ember, aki szereti a szereplést. De akkor miért nem él úgy, mint Szijjártó aki maratonokat fut meg állandóan biciklizik (tegnap is tolta Esztergomban a Duna-parton saját szememmel láttam). Vagy legalább úgy, mint Putyin, aki judozik, hokizik stb. Miért nem látja Orbán, hogyha sportolna, még tovább építhetné a birodalmát? Mi állhat valójában a háttérben? Nem hiszem el, hogy nincs a belső köreiben valami szuper dietetikus/személyi edző stáb. Régen szeretett focizni, azt miért hagyta abba?

#FIDESZ #Orbán Viktor #sport #OrbánEgyGéniusz
2021. szept. 27. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem illik az imázsába a fizikai munka.
2021. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem akar shorbertnorbi felesége lenni úgyhogy nyugodtan elhanyagolhatja magát.
2021. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, de ilyen igénytelen miniszterelnöke még nem volt ennek az országnak.
2021. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

1./ Nagyon sokat dolgozik, keveset pihen, össze-vissza időpontokban eszik, főleg este.

2./ Magyar ember mindennap eszik kolbászt. Na ezt ő mondta még kb 10 éve, szerintem tartja is magát ehhez,meg szalonna meg mindenféle egészségtelen "magyaros" kaja.

3./nem tudom, miért nem figyel magára, rettentően meghízott,az ilyesmi nem szimpatikus az embereknek.Lehet, hogy beteg is,nem kötik az orrunkra. Mindenesetre kellene fogynia minimum 30 kilót.

2021. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert ilyen pozícióban a legjobb szakemberek tudnának neki segíteni, saját séffel, konditeremmel, személyre szabott edzestervvel, és tudna tenni az egészségéért.
2021. szept. 27. 14:49
 6/17 A kérdező kommentje:
Plusz tavaly tavasszal sokáig kivolt sebesedve a szája, ez egyértelműen gyenge szervezetre utal.
2021. szept. 27. 14:50
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Öreg màr.
2021. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Mert lusta. A jó lét átka a kövérség. Ahhoz képest, hogy isteníti a focit, nem jár rendszeresen edzésekre.

Ha a nagyvezír is egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatnak, nem lenne ennyi elhízott ebben az országban, mivel követendő példa lenne a miniszterelnök. De mivel ő dagadt, ezért nézzétek meg a legtöbb magyart is. Mindig fejétől bűzlik a hal.

2021. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva szerintem is baromira igénytelen.

Ezen kívül az én privát véleményem szerint igazán példát mutathatna azzal, hogy ad az egészségére és a korához képest jól néz ki. Igazából így is példát mutat a népnek, ha megnézzük, mennyi túlsúlyos, elhízott van. :(

2021. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

#5


Amúgy én is ezért nem értem. Mármint értem: lusta és sz.rik rá. MEG nem értem.


Ráadásul ma már szerencsére egyre inkább divat, hogy aki megengedheti, az tesz is magáért, tudatos étrend, sport, akár kondigépek otthonra vagy személyi edző (ez nem is feltétlen drága amúgy).

2021. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!