Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van chip az oltásokban...

Tényleg van chip az oltásokban? Oltottak, ti éreztek valamit a karotokban? Nagyon félek tőle. Nem vagyok bűnöző, de nem akarom hogy lekövessenek.

Figyelt kérdés
Attól is félek, hogy hetekig lázas leszek és meghalok miatta. Mi az igazság? A covid azért nem annyira vészes igazából.

2021. máj. 11. 21:19
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
24%
Igen lehet benne, de egy ismerősöm meg is halt miatta. Én nem kockáztatok, akkor se ha kényszerítenek. Inkább a Covid, nem bízok az oltásban.
2021. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
81%

Nincs benne chip.

Ha lenne is, max azt tudnák lekövetni, hogy dolgozni megyek, boltba és haza. :)

De ez butaság, csak a buta emberek találták ki, akik nem olvasnak ismeretterjesztő irodalmat, csak a facebookot bújják egész nap.


Minden oltásnak vannak mellékhatásai. Képzeld, amiket eddig életedben kaptál, még azoknak is. Szerencsére nagyon ritkán fordul elő és kevés az esély, hogy rosszul legyél oltás után.

Akkor leszel nagyon beteg a szuri után, ha covidra ráoltanak. Az immunrendszered nem tudja, hova koncentráljon, ezért teljesen leterít a betegség. Na akkor lázas leszel, tuti.

De ez is baromi ritka, én csak 1 emberről tudok a környzetemben, aki így járt.

A többi ismerősöm aki elkapta a covidot vagy meghalt, vagy azt mondta, hogy ez volt élete legrosszabb betegsége és még az ellenségének sem kívánná.


Bár oltott vagyok, mégis elkaptam a vírust. Lázam nem volt, köhögni sem köhögtem. Kicsit száraznak éreztem az ajkaim, de másnapnapra megszűnt.

Észre sem vettem így, hogy beteg lennék. Szegény barátom pedig egész nap a WC-re futkosott, lázas volt, és fájt a mellkasa, azt hittem ott helyben fog infarktust kapni. :(

Mindenkinél másképp jön ki.

Tájékozódj, olvass sokat, nézz tudományos ismeretterjesztő videókat. Ne összeesküvés elméleteket, meg olyan tévhiteket, hogy a szputnyiktól csimpánzzá változol, meg ilyenek xDD


(jöhet a lepontozás! Jóéjt :))

2021. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
26%
Természetes védekezőrendszer, vagy modernkori, mesterséges behatás, amiben ki tudja hogy mi van, és mit fog okozni...
2021. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
11%
*ja, barátom oltatlan, ő mondta, hogy fiatal és megbírkózik egy kis "náthával"
2021. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
48%

"amiben ki tudja hogy mi van"


Cigi-automatáskávé-chips-parizer :D

2021. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Volt valamilyen más betegsége a barátodnak, hogy olyan rosszul lett? Én tavaly kaptam el állítólag, hát nem éreztem semmit se. Azért a mutánsoktól félek, de az az igazság, hogy az oltástól még jobban, mert nagyon sok rosszat hallottam és olvastam róla.
2021. máj. 11. 21:30
 7/55 anonim ***** válasza:
11%
te is kamuzol, úgy ahogy az a gyökér chippes válaszoló is
2021. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
70%

Mi a pokolért lenne benne chip?

Most mond meg nékem,kit érdekelne,hogy mi van veled,velem vagy a 10000000. átlag emberrel?

Ne gondold már magad ilyen fontosnak te is..


Ez egy oltás egy betegségre.Vannak mellékhatásai,amivel ha orvoshoz fordulsz semmi bajod nem lesz.


Én nem oltattam még be magam,de tudod mit? Inkább be fogom,egyre több az ilyen ostoba feltételezés és semmilyen formában nem akarok a "támogató" rétegben maradni.Egy kalap alatt fognak venni a sok buta struccal.

2021. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Nem értem miért oltassam be magam valami ellen, amitől nincsenek tüneteim se. Mindenki rá akar beszélni, de én félek. És össze-vissza beszél mindenki 50 féle dolgot, mert senki nem tudja mi az igazság. Mi van ha tényleg van valami a vakcinával, amitől később sokkal betegebb leszek, mint a Covidtól?
2021. máj. 11. 21:47
 10/55 anonim ***** válasza:
52%

ha figyeltél volna általános- és középiskolában, akkor ez most fel sem merülne benned

persze az ember gyerkként (a legtöbben később sem) nem érti meg miért kell tanulni a züllés helyett

2021. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!