Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan lehet eutanáziát...

Hol és hogyan lehet eutanáziát kérni Hollandiában?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 21:33
 1/6 eznemlényeges ***** válasza:
24%

Először is, mielőtt ilyet tennél keress fel egy szakembert, hátha tud valamit segíteni.

Ha már megvolt minden próbálkozás, és semmivel sem lett jobb az életed, akkor is ezen az oldalon ilyesn specifikus tudással szerintem nem rendelkezik senki. Angolul érdemes lenne rákeresni, de ha már eutanázia akkor szerintem szinte bármilyen ország szóba jöhet, csak az odautat kell fizetni meg magát a dolgot. Amerikába nézd meg, biztos van valamilyen információs oldal, ahol leírják, hogy külföldieknek hogyan tudnak ilyen eljárást biztosítani.

2021. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1#


Nem ez volt a kérdező kérdésre.


Meg persze attól, hogy valaki erről a témáról beszél nem jelenti azt hogy öngyilkos akar lenni. Konrkétan bárki feltehetné ezt a kérdést, aki találkozik azzal a hírrel, hogy Hollandiában van ilyen dolog.

2021. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 eznemlényeges ***** válasza:
71%
Keves 2-es, de ott van a tagek között, hogy #öngyilkosság, ezért arra asszociáltam
2021. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3# Igen, az továbbra sem teszi egyértelművé.


Meg persze ha pontosan leírást adsz, hogy milyen esetekben alkalmazzák ezt hollandiában, akkor sem adsz neki ötleteket hiszen lehetetlenséggel határos, hogy egy magyar kint megölesse magát ezzel a módszerrel.


Kérdező:


[link]


Persze ez nem minden tudni való a dologról. Pár jól irányzott google keresés a további felmerülő kérdéseidre is választ ad.

2021. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 eznemlényeges ***** válasza:
100%
4# Értem mire gondolsz, és igazad van. Azért adtam egy általánosabb választ, mivel nem értek annyira a dologhoz.
2021. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Svajcban iszonyu osszegbe kerul, de szerintem Hollandiaban is legalis ugyan, de fizetni kell, es eros anyagi vonzata van.
2021. szept. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!