Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak tényleg követnek...

Férfiak tényleg követnek nőket éjszaka?

Figyelt kérdés
Ilyen tényleg létezik hogy férfiak követnek nőket este? Amikor azt mondja egy nő hogy "Azt hiszem követnek!" ez tényleg lehetséges? Mindennapi dolog ez? Mit akarhat egy férfi ilyenkor?

2021. szept. 28. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én férfi vagyok, és nők követnek éjszaka. Nem vicc. Külvárosban lakom, és ha éjszaka gyalogolok hazafelé, akkor követnek. Gondolom nem mernek egyedül menni, és próbálnak a közelemben maradni.
2021. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mesélt már ilyet barátnőm, ő akkor eléggé félt is. Velem nem fordult elő sosem, pedig Pesten nőttem fel.
2021. szept. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Igen van ilyen. Ha egyedul vagy es nem vagy 150 kg-os vagy megtestesebb vagy feltunoen ronda,akkor kovetni fognak.


Egy jo nagyfeju meretes kutya (sotet szinu masztiff,cane corso,rotweiler pl.) meg elrettento az ilyen hulyeknek. 😂😂


Elrettento meg,ha vmi nagyon nehezet cipelsz. Mert akkor megijed,h segiteni kell vinni. Vigyel magaddal egy jo nagy .keaszatyrot es tomd ki egy nagy parnaval paplannal stb.

2021. szept. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

#1

Engem nem mernek.

2021. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak perverzek, akik követnek nőket.
2021. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez amúgy jó dolog szerintem, egymás közelében maradni valakivel.
2021. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Igan vannak, lehet hogy vannak olyan férfiak🤷‍♂️, de nem ez az általános. Nekem speciel van jobb dolgom is esténként...
2021. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha tudnád hány ilyen agyhalott pasi van, aki erre gerjed...

Engem is követtek már, ráadásul fényes nappal! A nők hatalmas veszélynek vannak kitéve a nap 24 órájában, ha mennek valahová! Az más, hogy ezzel úgy azért nem foglalkozunk, megyünk ahová kell és pont. De, ha követnek azt azonnal észre is veszed, ez nem holmi kitaláció!

2021. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!