Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg kérned, hogy ne keressen...

Meg kérned, hogy ne keressen többet, mert ez így nem jó ahogy van, neked ez nem elég erre a válasz pedig, hogy szó nélkül le tilt?

Figyelt kérdés

Mire jó ez?

Én többet úgyse kerestem v a, nem írtam, hívtam volna de ezt nem tudom hova tenni. 30+ férfiról van szó. Miért csinálja ezt valaki? Én még sose tiltottam le senkit ez miatt. A normális, értelmes válaszokat előre köszönöm, a kotozkodo, bunkó, idióta válaszokra nem tartok igényt! Szép estét kívánok! N28


2021. szept. 29. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudok nem belekötni ember. Mi a rákért ne tiltott volna le, mikor azt mondtad, hogy ne keressen téged többet? De most komolyan..mit vártál, hogy majd szép ódákkat fog neked írni utána? Ember te hülye vagy..ezt a kérdést már fel tetted

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1137..

2021. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok. Én nem kombinálok ember te hisztizel, hogy tiltott az akinek azt mondtad, hogy ne keressen többet. Szóval jobb lenne ha befognád a szád, mert előbb utóbb még belelép valaki.
2021. szept. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

itt kérdező te veled van baj, így gondolom én és az a több tucat ember is a kérdésed alatt


szerinted ha mindenki úgy gondolja ha a pasival semmi baj, nem úgy veled akkor mindenki téved és neked van igazad?


a probléma az ön kompjúterében van kérem


mondtad neki h ne keressen többet, bármi is volt ennek a hátterében mindegy elvágta a kapcsolatot ahogy azt kérted


mit vártál h majd könyörög meg kérlel meg irogat majd még valamiért? csak mert marhára úgy jön le a reakciodbol, ilyen női agybaj szint h mondasz valamit ha azt csinálják felháborodsz ha nem akkor is felháborodsz, vagy is kérsz valamit de magad se tudod mit akarsz de semmi se jó és mindenért tudsz problémát kreálni és találja ki valaki h mi bajod van és oldják is meg helyetted h neked aztán jó legyen....

2021. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megoldotta, hogy ne tudjon keresni többet.
2021. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A második kérdésben még 40 éves volt a férfi, akit elkültél a sunyiba, és letíltott. Akárhányszor teszed is fel a kérdést, én például nem tudlak megerősíteni abban, hogy te jól cselekedtél, és a férfi erre letíltott, sajnálom!
2021. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezen most de jót röhögtem. 😆😆 Meg 1-es linkje alatt is jók voltak a kommentek. :D
2021. szept. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Amúgy én tökéletesen értem, mi a kérdező problémája.

Az a baja valszeg, hogy szerinte nem megértően reagált a férfiember. Hovatovább nem kulturáltan.

Igazából őt is meg lehet érteni.

Nézőpontok, ha találkoznának ...

2021. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
8as Hogy lehetne már megérteni amikor ő maga kérte a férfitől, hogy hagyja békén. Nem normális egy nő és akkor még idejön szídni egy 40es embert aki csak megtette azt amit jó formán a nő kért tőle
2021. szept. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Gondolkodj az ő fejével. Nem azt kérte tőle, hogy tiltsa le. Hanem kulturáltan megkérte valamire.

A kettő tényleg nem találkozik.

De én megértem a férfit is.

2021. szept. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy gondolkodok hát egy hülye nő

Honnan tudod, hogy kulturáltan írta e neki azt amit írt? Tuti, hogy nem mond el mindent a nő xd

Azért írtam úgy, hogy "jó formán"

Hát ennél a nőnél semmi se találkozik, mert egyszerűen nem jut el az információ a fejébe

2021. szept. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!