Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társasházban lakok ami az...

Társasházban lakok ami az utcára néz és egyszer csak megállt egy csöves a ház előtt és bekiabált hogy végig ver mindenkit aki itt lakik és ment tovább én meg félek kimenni az utcára hogy visszajön és leüti az itt lakókat. Veszélyben vagyunk mind?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy szakadt csöves ledominál egy egész társasházat...azért ne haragudj, de...LOL.
2021. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd komolyan egy percig se...

Valószínűleg ittas volt de az ilyenek mindig hülyeséget beszélnek vagy épp ordítanak. Ha lehet ne kürtölt végig a lakásban ezt feleslegesen, ne törjön ki a pánik. Ha most először láttad a csávót, valószínűleg utoljára, mert tovább szoktak állni. Ha megint látod ne foglalkozz vele, feltűnést akart és megkapta tőled..ne figyelj rá. Ha ismét látod és garázdálkodik, jelentheted a rendőrségen személyleírással hogy álljanak rá és akkor nem lesz baj...

2021. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
🤣. Már akkor kimentem volna, amikor ezt ugatja, és behajtogattam volna az első kukába ahová való.
2021. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
igen
2021. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Veszélyben vagyunk mind?

XD kivéve ha összefogtok mind és lerohanjátok vagy ha van 2 nagyobb testű pasas akik helyre billentik...miért trollszagú ez is?

2021. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Készíts az ablak mellé egy 10 literes vödörbe vizet és amikor ismét arra jár, akkor itasd meg soron kívül - ha megint sikoltozik!
2021. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés elég vicces. :)))

Ha netán mégis elkezdené sorra verni a lakokat, akkor te mondjad azt, hogy te nem ott laksz, csak látogatóba jöttél. :)))


Komolyan nehogy már ettől féljél, hogy valami részeg csőves tömegverekedést rendez a lépcsőházban.

2021. szept. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszólógatós emberek többsége, jelen esetben egy csöves az gondolja magáról, hogy ő a nagy ember aki majd mindent megmond az embereknek. Mondok valamit, és egyből betojnak. Na ki vagyok én? Hát persze az isten. Úgyis mindenkinek beszólók, miért ne tegyem? Az ilyen agresszív emberek valójában kevés önbizalommal rendelkeznek. Másrészt nagy a valószínűsége, hogy alkohol is volt benne. Nem azt kell nézni mit mond, hanem ki mondja? Egy negatív beszólás miért hat így rád? Elhiszed, hogy az lesz amit a másik mond? Tehogy is! A gyenge jellem ( bocsánat) képes azt hinni, hogy mások írányítják az életét, még egy vad idegen is. Ha valaki azt mondta akkor úgy is lesz. Emberek csevegnek, maguk se tudják mit mondanak, támadnak , védekeznek, lealázzák a másikat. De ez mind nem számít, ha tudod, hogy ki vagy és jellem vagy. Tudod, hogy ez az ő szítje amit művel. Azon a szinten ez teljesen normális viselkedés. Szerintem mással is így viselkedik. A te szinted más. Becsüld magadat, bizz magadban, néz fel saját magadra...
2021. okt. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!