Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reggelente mennyivel kelsz...

Reggelente mennyivel kelsz fel hamarabb, mint ahogy el kell indulni otthonról munkába/iskolába?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy legkésőbb 7-kor el kell indulnod otthonról. Akkor mikorra állítod az ébresztőt?

2021. szept. 29. 22:04
A kérdező szavazást indított:
15 perccel indulás előtt kelek
15-30 perccel indulás előtt kelek.
30-45 perccel indulás előtt kelek
1 órával indulás előtt kelek
Kicsivel több, mint 1 órával indulás előtt kelek
Másfél órával indulás előtt kelek
Több, mint másfél órával elindulás előtt kelek
2 órával elindulás előtt kelek
Több, mint 2 órával indulás előtt kelek
Mindegy, hogy mikor kelek, mert mindegy, hogy mikor érek oda
71 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kérdés számomra nem releváns. 10-re kell mennem suliba (egyetem) 2 órával előbb kelek, de közel van a suli, csak míg felkelek, kávézok, összepakolok, feldolgozom hogy menni kell, még káromkodok egy sort és ott is van az idő, hogy menni kell.

De ha 7kor kéne elindulnom, mert 7:10 re ott kell lenni (mint mondtam közel van), akkor szerintem 20perccel előtte kelnék, hogy igyak egy kávét és mehessek.

2021. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Fél óra kell mindenképpen, hogy összeszedtem magam.
2021. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó, vagy 15 perc vagy 45, fél óra plusz alvás néha jól tud jönni.
2021. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ki sem kelek az ágyból nagyon,na jó ha nagyon muszáj akkor igen,őszintén szólva már azért kellene kezdenem magammal valamit,na de ehez kellene egy olyan ember aki nálam sikeresebb, az az sima normális életet él.
2021. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45 perc
2021. szept. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Másfél óra. Jelenleg 7:40-kor indulok suliba, 6-kor kelek minden nap. Nyáron dolgoztam, akkor fél nyolcra bent kellett lenni, olyan 7:10 fele indultam el, fél hatkor keltem reggelente.

Utálok gyorsan elkészülni :D Szeretem bőven kihasználni az időt.

2021. szept. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Másfél órát szoktam szánni rá, ha akkor kelek, ha nem. Én nehezen ébredek, nehezen indulok, alapvetően lassabban készülődök (pl. öltözködés, pakolás, smink stb.) tuti mindig otthon is marad valami amiért még vissza kell fordulnom, tuti késik a busz stb., úgyhogy így a biztos.
2021. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor suliba jártam (10 éve) akkor 1,5-2 órával korábban keltem fel.

Nekem mindig kellet egy ilyen kávé szürcsölgetős "rituálé" :D


De ennek már 10 éve, azóta szerencsére nem kell időre mennem sehova.

2021. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-kor kell legkésőbb elindulnom. 6-kor csörög a telefonom, 6.15-kor pedig az ébresztőóra, így tudok egy kicsit szundizni/relaxálni. Felkelek, elkezdem a reggeli rutint, néha egy kicsit visszabújok a párom mellé, egy "nehogy visszaaltass!" felszólítás kíséretében.
2021. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Másfél órával. Első 30-40 perc az enyém, kávé, elolvasom közbe a híreket a telón, gyors felöltözöm ilyesmi és ébresztem a kicsiket, szintén kb 40 perc még őket indulásra készre készítem.

Ha visszamegyek dolgozni sajna jóval korábban kell majd kelnem, mert nem elég egy gyors fésülködés meg az elnyűtt farmer, ki kell majd nézzek valahogy.

Na meg nem elég majd 7.45kor indulni velük, inkább 7 után kicsivel. De nem várom.

2021. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!