Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messengeren, Facebookon...

Messengeren, Facebookon nyilvános storyba raktam egy képet. Ott annyit láttam egyebek nézték meg. Őket hol tudom még nézni kik is ok valójában?

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség?
2021. okt. 2. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Megmondom őszintén, én szerintem még az életben nem raktam ki se messengeren se facebookon story-ba semmit, szóval nem tudom. Viszont instagramon ott van, hogy hányan látták, ha arra rámegyek, rögtön kihozza, hogy kik látták pontosan. Próbálkoztál már ezzel?
2021. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Mondjuk nekem most konkrétan messenger story lenne a lényeg. De köszönöm a normális válaszod! :)
2021. okt. 2. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ismerőseidet mutatja meg név szerint, a többieket nem. Nem tudom hogy néz ez ki, hogy jelzi ki az ismeretlen megtekintetőket, mert sose rakok ki nyilvános storyt, de az biztos hogy nem látni az idegeneket hogy kik voltak azok.
2021. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!