Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdúrvább igazság,...

Mi volt a legdúrvább igazság, amit megtanultál?

Figyelt kérdés
A világ nem fog jobban bánni veled csak azért, mert jó ember vagy

2021. okt. 4. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ne szólj szám, nem fáj fejem.
2021. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogy igazából senkinek nem jár semmi alanyi jogon.
2021. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Hiába dolgozol mindenki által elismerten jól aseggnyaló lusta emberek kerülnek mindig előtérbe és jobb helyzetbe mint te
2021. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Az átlagos magyar ember nem tud bölcsen élni a rá ruházott hatalommal. Ezt egy életen át képtelen a többség megtanulni. Azt azonban a másodperc töredéke alatt képesek megtanulni, hogy miként lehet vele visszaélni!
2021. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Hiába teszel meg mindent, hiába küzdöl, a rák ellen kevés az életben maradási esélyed. 😢
2021. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek a végtelenségig tudják tolni a lelki terrort, hogy őket szolgáld és hozzájuk idomulj és általában ezt te észre sem veszed, csak utólag
2021. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Figyeld az Univerzumot, spirituális értelemben, és élj cselekedj eszerint.Utána meglátszódik az életeden is.
2021. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Az igazság az objektív valóság visszatükröződése az emberi tudat felé.

Szóval az én igazságom és a te igazságod a tapasztalataink alapján teljesen más is lehet.

Egyébként talán amit a legnehezebb volt kivitelezni az a ne szolj szam nem faj fejem.

Bármit megoldottam. Legyen az szamítastechnika, autó vagy kerékpárszerelés, vagy akár villanyszerelés,de rájöttem,hogy az emberek kihasználják,ha valaki valamit tud. Ezért ma már hagyom,hogy hívjanak egy szakembert és csinálja az meg nekik. Én így békében élhetek es nem kell szerencsétlenkedjek más hülyesegével egy köszönömért cserébe.

Jelenleg elköltöztem és ujîtok egy ideje. Meg nem tünt fel senkinek,hogy nem jár szakember, remélem nem találnak meg..

2021. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Életem első rendes munkahelyén 2. héten a főnököm így szólt hozzám a 16. órában:

Az élet szar, kemény, és igazságtalan.

2021. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Attol kaphatod a legnagyobb pofont akit a legjobban szeretsz. Ne szeresd meg jobban a masikat mint amennyire o szeret es ne tegyel sokkal tobbet mint o.. az mar halott ugy es te fogsz serulni.
2021. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!