Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon a legtöbb...

Magyarországon a legtöbb kínai boltos gengszter?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a kínai emberekkel, de itt az én városomban azok a kínai emberek, akiknek boltjuk van, általában nagyon ijesztő kisugárzásúak, de ebből még nem vonnék le következtetéseket, viszont hallottam már, hogy rabolnak el embereket bizonyos üzletekben, de ez elég mendemondának tűnik. De az biztos, hogy az egyik üzletben késeltek meg valakit, mert lopni akart és akkor beszéltek ilyeneket.

Nyilván nem gondolom, hogy tényleg mindenki az lenne, de félek tőlük kicsit :D


2021. okt. 4. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem kéne annyi hülye filmet nézned.
2021. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb!!!!!
2021. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Máskülönben minek lennének itt őszintén?
2021. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. A legtöbbjük teljesen átlagos ember.
2021. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pici, gonosz, idegenek. Eltérítik a kínai cipő szagtól alélt vásárlókat, aztán tofus levest csinálnak belőlük a raktárban.
2021. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy gengszter, de vagyok annyira gonosz (vagy realista), hogy feltételezem, hogy egy NAV-os ellenőrzésnek a nagy többsége nem örülne :) Ahogy az éttermeik sem egy hatósági látogatásnak. Na nem mintha a magyar vállalkozóknál nem lennének bizonyos iparágakban hasonló disznóságok. Az építőipar, kiskereskedelem és vendéglátás tipikusan olyan, ami itthon nagyrészt szürkén működik.
2021. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!