Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Katica név?

Tetszik nektek a Katica név?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem komolytalan a becézett alak, de ez még egy bogár neve is, így duplán nem adnám.
2021. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tokre tetszik.
2021. okt. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Számomra nem hangzik gyerekesnek, vagy becézett alaknak, vagy komolytalannak, nekem tetszik.

Persze megértem, hogy akinek nem, annak miért nem.

2021. okt. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
61%
Nem.Katának elmegy de már az is meg ki a divatból
2021. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
A Katica becenév. Tessék már megtisztelni azt a gyereket, hogy komoly, vállalható, elegáns nevet adunk neki. Hát na. Katica becenévnek tökéletesen jó lesz; bár szerintem nagyobb korában lehet, hogy váltani fog a Katára; meg egyébként ,ha Katicaként lesz anyakönyvezve, szerintem úgyis majd Katának fogja hívatni magát; tehát fölösleges ilyen "becézőkés", "agyonbecézett" nevet adni. Én szégyellném, ha Katicának hívnának, mindig félve mutatkoznék be, vagy pl lehet, hogy bemutatkozáskor pl, ha Kovács Katica lennék hivatalosan anyakönyvezve, lehet, hogy Kovács Kataként mutatkoznék be már eleve. Vedd komolyan a gyereket; hogy ő is egy ember. Katalin(a) legyen a hivatalos; a többieket hagyd meg becézésnek; vagy minimum Kata legyen a hivatalos; de szóval szerintem inkább Katalin.
2021. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
*Szal ha én pl Katica lennék hivatalosan tegyük fel, akkor én Katának becéztetném magam.
2021. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Gagyi.
2021. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Max Katalint becéznék így gyerekkorban.
2021. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!