Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ábrázolják rövid hajjal...

Miért ábrázolják rövid hajjal a felnőtt Marinettet? (Miraculous)

Figyelt kérdés
Több művésznél is láttam már instagrammon és youtube-on, hogy Marinettet felnőttként rövid hajjal ábrázolják. Ennek van valamilyen alapja, vagy csupán valaki kitalálta, a többieknek pedig megtetszett az ötlet?

2021. aug. 1. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Most sincs hosszú haja, röviddel sokkal könnyebben elképzelhető. Legalábbis szerintem :)
2021. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Sokaknak ez tetszik, ennyi.
2021. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

A sorozat készítője megosztott néhány rajzot idősebb Ladybug-ról, amin rövid haja van.

[link]

2021. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sokan úgy gondolják, hogy egy szuperhősnek praktikusabb. De végeredményben ízlés dolga. Nekem pl hosszú hajjal tetszik (vannak olyan rajzok is egyébként). Plusz a divatszakmában dolgozónak jobban illik a hosszú haj.
2021. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
#3 Már jóval az előtt is rövid hajjal rajzoltuk, hogy Astruc ezt kitette volna.
2021. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert miután Adrien / Macska meghal a végső csatában, Marinette úgy érzi, hogy nincs értelme az életének, ezért egy nihilista punk lesz, és felveszi a punk életstílust, amelyhez többek között hozzátartozik a rövid haj.
2021. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak így akarják érzékeltetni, hogy független, erős, nonkonformista nő. (A szuperhős munka nem feltétlenül tételezi fel a rövid hajat, pl. a harcművész, parkour-os, tornász lányok legtöbbje hosszú hajat hord).
2021. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. Válaszoló. Mikor van az a rész amikor Feketemacska meghal???
2023. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8 válaszoló én is ezt kérdezném.. Szerintem ízlés kérdése, van aki így képzelte el Marinettet, de lehet, hogy nagyobb korában jobban megtetszik neki a rövid haj, így levágatja
jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!