Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne, ha le állna a...

Mi történne, ha le állna a facebook és minden közöségi oldal végleg?

Figyelt kérdés

Engem nagyon nem érdekelne, mert már évekkel ezelőtt töröltem magamat. Nagyon sokan tényleg ott élik a mindennapjaikat, és ha nem tudnak be lépni az oldalra, mert van egy karbantartás, már akkor depressziósak lesznek.

Csak én látom ennyire szomorúnak , ezt az egész helyzetet, hogy közöségi oldalak nélkül már, nem tudnak létezni az emberek?

Az életük egy részét, egy monitor elött élik.



2021. okt. 5. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 1 chates programra szükség lenne, mert a családtagjaimmal és barátaimmal szoktam kommunikálni, képeket küldeni és az úgy azért olcsóbb, mint mondjuk az sms vagy a telefonálás.


Az egyetemi facebook oldalak is hiányoznának, mert van egy ilyen egymás segítős csoportunk.

2021. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Semmi nem történne, ráadásul akkor sem, ha a mobiltelefonok eltűnnének.


Akkor annál inkább, ha bizonyos emberek ezeket használhatnák, mások meg nem.

2021. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Oroszországban ilyen nem történhetne. Putyin sose hagyná
2021. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rengetek chat (pl irc) volt face elott is. Persze nem ennyire multimedias, de csak irasra boven jo volt. Egyebkent most is vannak, de csak bizonyos celcsoportok koreben ismertek. Kicsit visszalepnenk az idoben es a lehetosegekben, de ujra erore kapnanak ezek is, a mail es az sms/mms is - a szolgaltatok nyilvan nagy oromere.

Tegyuk azert hozza, hogy magyar vonatkozasban letezett az (i)wiw mar a face elott is, hazai szinten light-osan azt hozta, mint most a face. Nem lennenk elveszve :)

2021. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Készítenének újakat.
2021. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván jönne helyette más.


Amúgy nekem kellemetlen lenne, munka-ügyben is ott tartjuk a kapcsolatot kollégákkal, és a szüleim is messze élnek, velük is ott kommunikálok. A munkahelyem weboldalára is facebookról érkeznek a legtöbben, ez is probléma lenne.

2021. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én az tapasztalom, hogy sok ember, inkább a 14-30 közöttiek, túl sokat foglalkoznak az internettel és kevesebbet saját magukkal. Ki menni a természetbe futni, túrázni, horgászni stb.. Sok minden függ az internettől a mai világban, de sokan túlzásba viszik ezeket, szerintem.

Kapcsolat tartásra sokan használják és tényleg jó dolog ez, de sokan olyan mértékben túlzásba viszik, hogy egy fajta függőség alakul ki náluk. Több olyan embert ismerek, akik a különböző közöségi oldalakon, jól el vannak, de a való életben 2 mondatnál többet nem tudna mondani.

2021. okt. 5. 10:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én imádok a természetben kirándulni, túrázni, de nem hétköznap este 9-kor. :))
2021. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkámhoz kell, nagy bajban lennék, ha eltűnnének, megszűnne a megélhetési forrásom. És nem 5 percig tartana egy újat kiépíteni.
2021. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy mások is írják, olyan szinten beszivárgott az életünkbe, hogy szinte nélkülözhetetlen. :/ Munkához, tanuláshoz, információszerzésre jó, de szerintem több a hátránya, mint az előnye.
2021. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!