Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esély tinderen komoly...

Van esély tinderen komoly kapcsolat céljából regisztrálni?

Figyelt kérdés
Én ezért szedtem le. De a 28-39 korosztaly vagy csak szexre épít, vagy pedig iszonyat igénytelen a többsége. El vannak hizva, nem az eseteim. Sajnos kozmetikus vagyok, így nem sok férfi fordul meg nálam ezért is próbálkozom ezzel. De ahogy el nézem iszonyat nehéz egyáltalán 1 értelmes mondatot váltani némelyikel (aki tetszik külsőre). N28
2021. okt. 6. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Persze, ott mindenki komoly kapcsolatot keres :)


Viccen kivűl érdemes lenne olyan szabadidős tevékenységet keresned ahol férfiak is előfordulnak (valamilyen csoportos edzés például).


Amúgy meg általánosítasz és ezért nem találsz férfit.

Mi pedig pontosan tudjuk hogy le vagyunk nézve mert nem vagyunk tökéletesek. 29 vagyok de mostanra ment el a párkereséstől, pont azért mert nem lehet megfelelni a korombeli szingli nőknek vagy csak pótapukát keresnek a pujáiknak...

Szerencsére már kialakítottam a saját egzisztenciámat szóval sz**ok az egészre :)

Szóval vannak akik 2 hetente váltogatják a csajokat és vannak akik 1-nek is nagyon örülnének de velük nem akartok foglalkozni.

Először is nézz magadba, picit gondolkodj el azon hogy lehet hogy neked is máshogy kellene hozzáállnod a férfiakhoz, esetleg az a veszély is fenáll hogy te sem vagy tökéletes.

Nőjj fel mert a való világban nincsenek ilyenek romantikus baromságok hogy igaz szerelem stb., itt emberek vannak erényekkel és hibákkal, ugyanúgy ahogy neked is vannak kevésbé vonzó tulajdonságaid.

2021. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmnek egy 1 éves kapcsolata volt onnan.


Ki lehet fogni onnan normálisakat is.

De én is olyanokkal találkoztam, aki csak szexre megy, mégha először is nagyon aranyosnak tűnik.


Mondjuk 20 éves korosztályban nem csodálom, hogy sokan ki akarják élni magukat.


Szerintem a 28+ korosztályban lehet esélyed,mégha nem is nagy.

2021. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha 28 évesen ezzel gondod van, akkor nálad is lehet valami olyasmi, mint az alanyaidnál az elhízás és hasonlók. Ezzel kezdj valamit, és el fogsz kelni magadtól!
2021. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van esely, de nemsok.. En a csajokon vagyok ki.. A legtobb villantva kitekeredve pozol es tok buta vagy elhizott, de azert nagyok az elvarasai mikozbe o semmit se tett le 😅 sok sikert... Vannak persze ertelmesnek "tuno?" csinos lanyok, de veluk meg 1000 az 1hez a match.. Aztmar nemis emlitem h randin sose ugy neznek ki meg viselkednek mint a neten.. kb halott ügy. Fentvan mostis de inkabb szemelyesen ismerkedek.
2021. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-3 a nyomorotokat mert ahogy az első is fogalmazott bele sz@rikcaz egészbe ne rám vetitsd ki. Én nem szarik bele ellentétben veled. Az, hogy a külső fogja meg először az embert igen ez így van, szóval lehet nem ők nélkül nem találsz magadnak valakit. A nyomorotat, a bunkó, kotozkodo válaszotokat nem tartok igényt ellentétben a 2 valaszoval mert ő legalább normálisan, emberi én tudott írni

Na ezen kéne kicsit el gondolkozni nagyfiúk.

2021. okt. 6. 11:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4 az értelmes válaszod! :)
2021. okt. 6. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvet beszélni vagy ráfogni telefonra? Az 20 évvel ezelőtt volt, hogy SMS-ben nem lehet rendesen írni, mert drága...
2021. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Huu mi ez a fogalmazas meg nyelvtan? Alig lehet kivenni mit irsz. En a 4es voltam normalisan irtam am. Lehet nem magyar vagy akkor bocs 😀
2021. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Ha nem magyar, akkor ott a gyakorikerdesek.ro, és nem itt kell szemetelni. Ilyen egyszerű. Mi se megyünk oda mondani, hogy szopecsku meg popecsku...
2021. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
😂 😂 Szerencsétlenek
2021. okt. 6. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!