Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem vagyok fent facebookon...

Nem vagyok fent facebookon hònapok òta. Töröltem. Gondoltam a viber is elég. Ott nem működik a video hìvás sokszor.Îgy ùjra regisztrálok. Más is járt ìgy, hogy törőlted aztán ùjra regisztáltál facebookra? Nem bántàtok meg?

Figyelt kérdés
Én most rájöttem sokmindenkit itt lehet elérni csak ...

2021. márc. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ha egyszer végre törlöm egyetem után, akkor végleg törlöm....


Elég volt Zuckenberg bácsiból...

2021. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Op: esetleg gondold at a donteseid kovetkezmenyeit, es nem szivatod magad annyi mindenben.


#1 en sosem gondolok rá, nem hatarozza meg a fb elmenyem. Es nem akarok elszigetelodni az 1000+ kulfoldi ismerosomtol, remek programszervezesre, baratokkal kapcsolatot tartani, atb. Hasznos. Ne a fobiaid iranyitsanak.

2021. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lassan 1 éve nincs facebookom.

És imádom, hogy nincs. :D

Már egyszer letöröltem magam 2 évre.

Aztán munka miatt vissza regisztráltam.

De tavaly elhatároztam, hogy nekem nem kell többé.


Az egyik munkahelyemen amikor közöltem, hogy nekem nincs, többnem beszélgetett velem senki. 😂😂😂


Én kérek elnézést! :D

2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is töröltem már magam, de akkor sem regisztráltam vissza amikor a munkahelyem cirkuszolt miatta.
2021. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!