Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt meg magyarázza nekem valaki?

Ezt meg magyarázza nekem valaki?

Figyelt kérdés
Mi az hogy estig semmi probléma, de ma egész nap el tűnik mert hogy nem tűnik neki valósnak a profilom... Meg hogy várta küldjék neki majd valamit.... Nem küldtem semmit, direkt nem kerestem egész nap erre ezzel a szöveggel rukkolt elő. Annyit mondtam, hogy tényleg roszul gondolod, de legalább ez a hozzá állás, stílus nem engem minősít. 34 éves pasirol van szó. Az ilyen mit akar el érni? N28
2021. okt. 7. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Neked sem túl erős a kommunikációd.Ezt nem rosszból írtam.
2021. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem miután mondtad neki hogy nem küldesz neki képet, el szállt az érdeklődése irántad, mivel rá jött ez nem megy ilyen könnyen, így majd próbálkozik olyanoknál akiknél ez majd könnyebben megy majd🤷‍♀️
2021. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

34 éves de hülyébb egy 18 évesnél ennyi. Mit várt mégis? Mesztelen képeket gondolom, lehet még nem látott nőt pucéran vagy fogalmam sincs, ne foglalkozz vele.


29f

2021. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1 bocs de épp sétálok és kicsit ideges lettem, hogy ez most komoly? Ilyen tényleg van?

2-3 koszi

2021. okt. 7. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy kis gyökér, aki már most manipulálgatna meg mérgezgetne, meg sértődget meg gyanúsítgat. Küldd el a pcsába! Bocs 🐻 a sok kicsinyítgetésért.
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszike! Le tiltottam
2021. okt. 7. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Beszélgessünk akkor mi,küld el a facebook profilod linkjét és írok,mesélj el mindent. 🙂
2021. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze.... Hogyne... :)
2021. okt. 7. 20:58
 9/9 A kérdező kommentje:

Tegnapi nem volt semmi probléma! Ma reggel semmi ott már gyanús volt, este írt, hogy neki furcsa a profilom mivel nem tomom tele képekkel n, nem jön be de tegnap még nagyon helyeselte!!! Ma már kamu az egész profilom és én is mivel nem küldtem képet magamról

.... Volt jobb dolgom is, mellesleg csak olyannak küldök (nem meztelen) aki úgy is viszonyul hozzám! Tömören ennyi

2021. okt. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!