Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt valaki?

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Tinder... Fel vett utána messengerre, ismerősnek is jelölt, előtte semmi baj nem volt el beszélgettünk. Másnap egész nap nem írt, közölte, hogy elég kamunka tűnik a profilom(addig helyeselte, hogy nem teszem tele képekkel mert tényleg nem szokásom se időm sincs ilyenekkel foglalkozni) mivel tegnap este már kamunka tűnik a profilom meg neki alt feljebb. Na egy 34 éves férfiról beszélünk érdekes... más nem hozott fel ilyeneket. Nem küldtem neki képeket tegnap, nem fogok olyan embernek küldözgetni aki után nekem kéne rohangálni, mellesleg mire jó ez a viselkedés? Annyit írt még lehet roszul gondolja, én erre csak azt írtam, tényleg roszul gondolod, de ez a hozzá állás, viselkedés nem engem minősít (remélem vette a lapot) miért csinálja ezt valaki? Unatkozik? Vagy az, hogy én nem futottam utána? N29
2021. okt. 8. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettőtöknek igaza van. Én is gyanakodnék, ha nem tudnám megnézni, kivel beszélek. És én sem küldenék akárkinek képet. A videócset miért nem opció?
2021. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Epeve nem a neten kell ismerkedni.

Egy bevezető beszélgetés után lehet a kávéházban folytatni az ismerkedést.

2021. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1#kapott képet! Ezért se értem
2021. okt. 8. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!