Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Buszon ha valaki kinyitja...

Buszon ha valaki kinyitja magának az ablakot, aztán kicsit később valaki becsukja, akkor aki kinyitotta az bunkó/gyökér volt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Az nem csak magának nyitja ki az ablakot, hanem a többi utasnak is.

Volt, hogy esett az eső kint, hideg is volt, nyakamba jött az eső a nyitott ablakon, én becsuktam. Erre az ablaknál ülő nő mérgesen kinyitotta megint...én megint becsuktam....megint kinyitotta. Vannak paraszt utasok, na.

2021. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha fázol, állj odébb. Annyira rossz, hogy meleg meg büdös van, mert néhány idióta állandóan fagyoskodik.
2021. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem esik be az eső, és nagyon nincs levegő a buszon, akkor ki kell nyitni egy ablakot. Ha rád megy a huzat pont, akkor nyisd ki a szádat, hogy bocsi, te ezt nem bírod, akar-e valaki veled helyet cserélni, vagy van-e valahol olyan ablak, aminek a kinyitása nem zavar senkit.

De ha tömve van a busz, te pont ülsz, feletted ájuldoznak az emberek, akkor rohadt bunkó dolog becsukni a frissen kinyitott ablakot, csak mert te fázol.

2021. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!