Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertél már fel valakit...

Ismertél már fel valakit innen egy kérdésből vagy válaszból? Úgy értem hogy elolvastad a kérdést és rájöttél hogy ezt egy ismerősöd írta ki

Figyelt kérdés
Én most a bátyámat és olyan durva :O

2021. okt. 9. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem
2021. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Én nem,viszont igyekszem később felrakni a kérdésem,ha már valakitől megkérdeztem.

Mármint ha van egy ismerősöm,aki valamennyit ért a témához de nem tudja a kérdésemre a pontos választ,megkérdezem itt.

Bár én vagyok a butus,mert jobb lenne előbb itt megkérdezni...

De miért is?

Mert ha megkérdezem egy cukrász ismerősöm,hogy mi a szőlőcukor képlete biztos hogy fogalma sincs róla...

Komolyan...

Annyi kontár van ebben az országban...

2021. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Volt 4 éve. Gyerek olyan hülye volt, tudta hogy gyakori tok mégis megtette. Elhordott itt mindennek, 100%os egyezés volt. Elkaptam azt felpofoztam utána
2021. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Bátyád?:OO

Milyen kérdést írt ki?

2021. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem egyszer történt ilyen, még tavaly.
2021. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6. Nem, nem ezt írta ő 😄
2021. okt. 9. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen, tizenéve, amikor még teli volt az oldal "szerintetek hogy nézek ki" kérdésekkel, egy csaj az utcánkból tett fel egy ilyet, még a fejét sem takarta ki a képről.

Ezen kívül engem szoktak felismerni :D Az előző párom is rám írt jó sokszor egy-egy kommentem után, hogy jelezze hogy felismert, és a jelenlegi is csinálja időnként.

2021. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon régen, tizenéve, amikor még teli volt az oldal "szerintetek hogy nézek ki" kérdésekkel, egy csaj az utcánkból tett fel egy ilyet, még a fejét sem takarta ki a képről."


Én is így ismertem fel egyszer egy volt fiú osztálytársamat kb 5-6 éve. Röhejes volt, hogy egy tipikus "menőcsávó" itt kérdezgette egy beállított, bugyuta feszítős képen, hogy bejön-e a csajoknak :D


Plusz még van valaki, akit többször felismertem (dobpergés): SAJÁT MAGAMAT! :D Ezelőtt volt még egy másik felhasználóm, amibe már sajnos nem tudok belépni és sokkal aktívabban válaszolgattam még vele. Néha-néha kíváncsiságból olvasok bizonyos témákban régi kérdéseket is, és többször volt, hogy egy hozzászólással nagyon egyetértettem, aztán leesett, hogy azért, mert én írtam... :)

2021. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!