Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire számít cikinek...

Mennyire számít cikinek elsírni magad vezetésoktatáson/forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Ha pl. órán látod, hogy rosszul megy aznap a vezetés, vagy vizsgán szembesülsz a bukás tényével.

2021. okt. 10. 00:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Cikinek nem ciki, de full felesleges. Tanulj, gyakorolj aztán menni fog az, senki sem úgy született, hogy tudott vezetni. Nekem sem ment az elején aztán belejöttem. Gyakorlás, akár autó nélkül is fejben.
2021. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Legalábbis szerintem, meg 1-es szerint. Sőt tuti, hogy mások szerint se. Izgulsz, idegeskedsz, nyílván lesz, hogy sz*rul fog menni, de spongyát rá, ez van. Gyakorolj nyugodtan, van időd. Az, hogy elpityeredsz, hát na és? card le. :) Én kérlek szépen még meg is vígasztalnálak, nemhogy eltűrném. A Te vizsgádról van szó, ha nem tetszik elbőgöd magad. Sima ügy! De hidd el semmit nem vesztesz vele, tényleg felesleges.
2021. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha így jön ki rajtad a stressz, akkor ez van, ilyen vagy. Egyetértek hogy felesleges és nem szabad másokra hallgatni, hogy mekkora ilyen-olyan sz-r vagy, mert nem ment. A legtöbben ugyanúgy fokozatosan tanulják ugyanazokkal a gyakori hibákkal, nem hiába szokták tisztázni ezeket többször is az oktatók.


Max aki jogsi nélkül vezethetett, az nagy előnyben van a kocsi kezelését illetően, de kreszben viszont általában siralmasak. Egyik rokonom annyiszor megbukott, hogy vizsgálatra is elküldték, de nem tudom hányadikra meglett neki és azóta is probléma nélkül vezet.

2021. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Soha nem ciki sírni.

Ez egy stressz kezelési mechanizmus, a tested így csökkenti a stressz szintedet. Örülj neki, hogy a társadalom nem ölte ki belőle ezt a tudást.

2021. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Akár lány vagy akár fiú nem ciki! Látod? mindenki ezt írja. Ha lány vagy: biztos lesz pár kedves pasi aki megvígasztal. Kiadod magadból. Ha fiú vagy: akkro vagy erős férfi ha vannak érzelmeid. Kisírod magad. na és? tégy úgy. Aki ezért kiröhög nem férfi, hanem gyenge kisfiú.
2021. okt. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem ciki sírni?...

Ez egy hülye közhely... sírni mindig ultraciki akármennyire természetes is... te kimutatod vele a gyengeséged, akik körülvesznek, azok meg feszengve érzik miatta magukat, bűntudatuk lesz,vagy sajnálkoznak... egy sírás minden emberből reakciót vállt ki... neked mindenképpen egy megalazó emlék lesz, ők meg örülnek, ha végre koszállhatnak mellőled... sírni mindig ciki...

Ellenben, ha ki kell jönnie, hát ki kell jönnie... ez ilyen... akár csak a fingás... egy önkéntelen testi reakció, ez van. Túl kell esni rajta...

Amúgy én férfi létemre sokszor elsírom magam, stresszhelyzetre brutálisan, vezetési vizsgán többször is úgy könnybelábadt a szemem, hogy alig láttam az utat. De valahogy átmentem.

2021. okt. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy az oktató, akkor nagyon.
2021. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon. Ezek szerint te jelenleg nem állsz készen a vezetésre.. A forgalomba is el fogod sírni magad, mert lefulladtál a pirosnál?!
2021. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ciki, gyakorlatilag felnőtt ember már ilyenkor a vizsgázó. Ennyitől nem szabadna kiborulni
2021. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de okos itt mindenki. Megjelentek a mindenben tökéletes emberek!

Én mikor másodszor mentem forgalmi vizsgára, akkor már jól ment a vezetés. Mondta az oktató, nem lesz gond. Igaz borzasztóan izgultam. Első feladatnak azt kaptam, hogy az úton forduljak meg a következő lehetőségnél. Meg is tettem, csak a szembe lévő utcában várakozott egy kocsi, akit nem engedtem ki. Mentem tovább, erre szólt a vizsgabiztos, hogy álljak meg oldalt. Hirtelen nem is tudtam mi van. Elkezdtem sírni, és addig sírtam, míg vissza nem értünk a központhoz. A vizsgabiztos adott zsebkendőt. Akkor én is borzasztó cikinek éreztem, de így jött ki. Na bumm. Nyilván ma már nem bőgnék ilyenen. Akkor viszont nagyon fontos volt ez az életemben. Következő vizsga simán meglett mert figyelmesebb voltam.

Szerintem az oktatók és a vizsgáztatók számtalan ilyet láttak már...

27N

2021. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!