Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jöttetek már zavarba valakinek...

Jöttetek már zavarba valakinek a tekintetétől/nézésétől?

Figyelt kérdés
Eléggé furcsának tűnhet, de nem szeretem a szemeimet. Vagyis de, nekem tetszenek, de amikor másnak a szemébe nézek, akkor mindig látom, hogy kicsit megszeppen...és utána olyan zavarban érzem magam. Így a sokadik ilyen eset után már kezdem szégyenli a szemeimet, mert olyan mintha elijesztenék vele embereket, vagy lehet túl szigorú a tekintetem? De ha igen, akkor ezzel mit tudok csinálni? Egyébként hála a jó égnek nincsen semmi baja se az arcomnak se a szememnek (nem vagyok kancsal stb) csak egyszerűen nagyon sötétbarna szemeim vannak (a legsötétebb ami épp, hogy nem fekete már)

2021. okt. 11. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem függ össze a szemed kinézetével.
2021. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták már többször, hogy "csúnyán néztem", elég rosszul esett. De igazából nem törődök ezzel, nem próbálok változtatni rajta. Arra szoktam gondolni, hogy ennyi erővel legközelebb abba fognak belekötni, hogy hogyan veszem a levegőt? Na ne már...
2021. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyemtol szoktak. Azt mondjak, iszonyuan athato.

Viszont ha tetszik valaki, akkor a puszta jelenlete zavarba hoz, csak nem latszik.

2021. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, és később kiderült, hogy szigorúbb/mérgesebb volt akkor a tekintetem, és lehet, hogy nálad is ez volt. Ne szégyelld a szemeid, ha ez a dolog zavar, akkor próbálj meg odafigyelni, hogy kicsit lágyabb, nyugodtabb (?) legyen a tekinteted és szerintem onnantól nem lesz gond.
2021. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1*-2* pár nőétől.
2021. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A húgom macskája mindig úgy néz rám, mint aki csak arra vár hogy elaludjak és végre végezhessen velem...
2021. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!