Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok a sérült fiatal?

Miért ilyen sok a sérült fiatal?

Figyelt kérdés

Ez csak egy észrevétel, ami lehet csak az én környezetemben létező, de kíváncsi vagyok mások észrevételeire. Leginkább lányoknál vettem észre.


A lányok akikkel együtt voltam, vagy akiket ismertem, kb 90%a sérült volt valamilyen szinten vagy össze volt törve. Otthon bántalmazva voltak, akár fizikailag vagy érzelmileg, vagy valami rosszul elsült kapcsolat miatt törtek össze ennyire. Nem is emlékszem mikor találkoztam utoljára egy fejben teljesen egészéges nővel. Ilyen lányokkal szinte lehetetlen egészséges kapcsolatot létesíteni, és itt gondolok sima barátságra is. Paranoiások, és végül nagyon ragadósak és féltékenyek lesznek. A kapcsolat nem egészséges, teljesen mérgező és idővel elviselhetetlen. Vannak ilyen exeim, és még a mai napig zaklatnak.

Nőkről, akik elsőre teljesen 100asnak néznek ki, igényesek, intelligensek, kiderül, hogy belül szoronganak, depressziósak és még kamaszkorukból 30 vágás van az alkarjukon, combjukon és bokájukon. Érzelmileg annyira stabilak mint a magyar forint. Egyáltalán nem azt állítom, hogy ezek gyenge nők lennének, csak érdekel, hogy miért van ilyen sok sérült lány.

Persze ha szeretem a lányt, mindenben segítek neki, próbálom a legjobbat kihozni a helyzetből, de jó lenne egyszer nem pszichológust játszani a kapcsolatban, hanem simán a férjet. Mielőtt ebbe belekötne valaki, nem vagyok önző, minden kapcsolatban vannak fenn és lenn időszakok, mindennel támogatom a párom amivel tudom, de vannak kapcsolatok amik átmennek orvos és páciens kaliberbe. Esetleg ha hasonló lány van itt, leírná a tapasztalatait? Köszi előre is!

23f



2021. okt. 12. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Az egész magyar társadalom úgy en bloc egy roncs.
2021. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden embernek van valami defektje.🤷‍♂️
2021. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos igazad van. Szerintem a világhaborúkban annyimira traumatizálódtak a felmenőink, hogy ezt örökítették tovább. Rengeteg a családon belüli bántalmazó, a "szent" édesanyák egy jó nagy részét is beleértve. Ők lelkisérült gyerekeket nevelnek föl, akik egy része bántalmazó, másik része előre determinált áldozat lesz. Nagyon nagyfokú tudatosság, magasfokú érzelmi intelligencia kell, hogy ezeket a folyamatokat valaki ne örökítse át a következő generációra.
2021. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Csak nézd meg ezt az országot.


A miniszterelnökünk is egy ilyen megalomán lelki roncs, aki a saját tyúkszaros szülőfalujába adófizetők által befizetett milliárdokból futball stadiont meg futball iskolát építtetett, mert gyerekként oda a felcsuti focihoz tudott menekülni az apja elől aki ütötte verte. Ez Magyarország miniszterelnöke. Ez szerintem mindent elmond az országról, a társadalmunkról.

2021. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

...és mivel nem kapott karácsonyra kisvasutat,

hát azt építtetett egyet a faluja vígíre.

2021. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exeidben mindenképp van egy közös pont: te. Talán az sem teljesen véletlen, hogy
2021. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
...te pont ilyen nőkkel jössz mindig össze. Azok a bizonyos pszichés sérülések nagyon ügyesen képesek ám észrevétlenül, tudattalanul befolyásolni a döntéseinket, választásainkat, vonzódásainkat, hogy mindig pont úgy alakuljanak a dolgok...
2021. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!