Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni,...

Hogyan lehet feldolgozni, hogyha valaki előtt ugranak a metro/vonat elé?

Figyelt kérdés
Az öngyilkosok nem gondolnak arra, hogy mekkora traumát okoznak ezeknek az embereknek?
2021. okt. 13. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azok választják ezt a módszert,akik biztosra akarnak menni,és nem akarnak sokáig szenvedni.
2021. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy! Felidézed magadban a filmjelenetet, amelyben a Svájcinéger azt mondta: "Vonatra szálltak!"
2021. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
Az öngyilkosság mindig egy beszűkült tudatállapotban történik, ezért sem tud vele foglalkozni, hogyan hat másokra az, amit tesz.
2021. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okozna semmi traumát, ha látnék egy öngyilkost. Legfeljebb akkor, ha én magam ütöm el és látnám szétcsattanni a fejét a szélvédőn vagy ilyesmi. De ha csak úgy beugrik valaki a metró elé előttem, akkor úgyse látok belőle semmit, csak az ugrást, azt már úgysem látom hogy széttrancsírozza a metrószerelvény. Szóval nincs, ami traumatizáljon.
2021. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
96%

"Hogyan lehet feldolgozni, hogyha valaki előtt ugranak a metro/vonat elé?"


Imádkozni a lelkéért, elgyászolni (harag, tagadád, alkudozás, megbékélés), tudatositani hogy nem akart neked vele rosszat, csak nagyon szenvedett.

2021. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!