Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakin látjátok hogy...

Ha valakin látjátok hogy kakilnia kell előre engeditek? Történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Ma történt velem hogy a vonatúton haza el akartam menni pisilni de pirossal jelzett fönt a kis tábla , valaki bent volt a wc-n. Igy tehát vártam. Közben megjött egy 20 év körüli lány szintén a wc-re várva, beállt igy nagyjából egy vonalba velem. Eltelt 2-3 perc és emberünk még mindig bent volt, nekem viszont közben feltűnt hogy szegény lány nagyon szenved már, ilyen furán is állt, kezében szorongatva a 10es zsepis csomagot, lábait kersztbe rakta. Mikor hallottam hogy készült kifele a bent lévő egymasra néztünk és mondtam a lanynak menjen be nyugodtan előttem. Megköszönte, én pedig kivártam a soromat.


F/27



2021. szept. 28. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazán rendes vagy tényleg. Én ilyen kakilos témával meg nem találkoztam, viszont a Lidliben mindig magam elé engedem azt aki mögöttem áll egy két cuccal a kezében, nekem meg sok van a kosaramban. És nő vagyok.


Érdekességkepp megjegyzem, hogy legalább 15 éve csinálom ezt így, de 15 év alatt engem csak egyszer engedtek így előre, amikor egy üdítő volt a kezemben.

2021. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt velem még ilyen, de én is előre engedtem volna a helyedben.
2021. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy derült ki, hogy szarnia kell, nekem konkrétan a lábösszeszorítás semmit nem segít, csak pisinél. A 10-es zsepit meg nem bizti, hogy elhasználta.
2021. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Könny szökött a szemembe kérdező az irgalmasságod látván xD


Alapvető emberi udvariasság, azért szerintem mellszobrot ne faragjunk neked miatta.

2021. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen nem történt, de olyan már igen, hogy valaki előttem egy rohadt nagy wc papír golyót hagyott a wc-ben, amitől nyilván el volt dugulva. Ha belehugyoztál azt le lehetett húzni, de a golyó nem ment le a kis vonat wc-s lyukon, nekem meg nem volt kedvem eltakarítani más után, szóval ott hagytam. Aztán amikor kijöttem, akkor utánam már rohant is be hangsebességet megszégyenítő sebességgel egy lány, aki biztos azt hitte, hogy én voltam az a paraszt, aki azt az eldugító wcpapírgolyót ott hagyta.
2021. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3


Eleinte én is csak sejtettem, de miután bent volt hosszabb ideig és hát érezni lehetett hogy alkotott valamit na. :)

2021. szept. 28. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Menjen.
2021. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
És pisinél is előre engeded? Mert szerintem a pisit sokkal nehezebb visszatartani.
2021. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendes vagy, de a pisilés főleg egy férfi részéről hamarabb megvan, és nehezebb is visszatartani. És rosszabb bemenni valaki után, aki nagydolgozott. Úgyhogy sajnos én nem lennék ilyen rendes, de minden tiszteletem feléd.
2021. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Legalább szagmintát vett a nösténytől, így közelebb kerültek egymáshoz... :-)
2021. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!