Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes "tátott szájjal a...

Érdemes "tátott szájjal a f*szerdőbe menni"?

Figyelt kérdés
Van egy Facebook csoport, ahova szeretnék egy problémáról posztolni, viszont elég valószínűleg sokak csak engem szidnának, mert jó magyar szokás az áldozathibáztatás. Szereztem már amúgy is egy pár ellenséget megosztó tartalmaim miatt és van benne egy pár ismerősöm, akik előtt le fogom járatni magam ezzel. Viszont nagyon szeretnék embereknek erről beszélni, akik tudnának is segíteni valamit, még ha ez a csoport max 1-2 százaléka is.

2021. okt. 13. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Érdemes kiposztolni
Nem érdemes posztolni
15 szavazat
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Kamuprofilról még nem hallottál...?
2021. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kamu profilról nem tudok segítséget kérni egy olyan ügyben, ahova fel kell vállalnom magam.
2021. okt. 13. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumok nélkül nehéz ezt megmondani
2021. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha zavar, hogy esetleg konfliktus lesz, akkor vagy másik profilról, vagy írj ki kérdést ezzel kapcsolatban ide, ahol senki nem tudja ki vagy.
2021. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos fel kell hozzá vállalni magam és azért kell a Facebook csoport, mert ott koncentráltan olyan emberek vannak, akik tudnak is a dologról. Konkrétum max annyi, hogy van egy üzlet, akik élhetetlenné teszik a mindennapjait 42 lakónak egy adott településen. Ennek a településnek a FB csoportjába akarok posztolni. Kb mindenki az üzlettel van, minket meg letojnak sajnos (áldozathibáztatás mint írtam), de hátha találok valakit ott, aki mellénk áll.
2021. okt. 13. 15:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Most itt mondd a lényeget... És ha baj van, simán tudod töröltetni a kérdést... ennyi.
2021. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, nem tudom mi a problémád, de a kií|rt kérdés krva jó. Még nme hallottam ezt a mondást.🤣
2021. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez fogadjunk megint a husboltos sztori xd
2021. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az 8-as.
2021. okt. 13. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
És mit vársz ha vki melléd áll? Jobb lesz a lelkednek????
2021. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!