Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan ember, akiről még...

Volt olyan ember, akiről még voltál győződve gyerekkorodban, hogy egy egykoron élt, valóságos személy volt, aztán némi tájékozódás után megtudtad, hogy nem?

Figyelt kérdés

Nekem rengeteg ilyen volt. Például Tell Vilmos vagy Cecey Éva.

Neked kik voltak ilyenek, ha voltak?



2021. okt. 13. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nevére nem emlékszem, de volt egy könyv, ami naplószerűen volt megírva, és el is hittem, hogy igazi napló.
2021. okt. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
# Az nem a Laura Palmer naplója volt?
2021. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem magyar volt.
2021. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan volt, hogy a fiatal szomszédasszonyról egyszer még egész kicsi koromban azt hittem, hogy királylány.

Tanyán laktunk és ő hátul sepregetett az udvarban. Amúgy egy nagyon szép lány volt. Csinos, nagyon hosszú, szőke hajjal és valami fodros rózsaszín ruha volt rajta, fehér csipkés vállkendővel, szóval számomra teljesen úgy nézett ki, mint egy mesekönyből kilépett királykisasszony. Anyám nézett is nagyot, ahogy, miután pár szót váltottunk a végtelen kedves szomszédasszonnyal, megkérdeztem anyut, hogy a néni királylány-e? Nos, ő a "...beszélsz marhaságot fiam!..."-válasszal meg is adta a magyarázatot.

2021. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!