Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a felső szomszéd mindig...

Ha a felső szomszéd mindig éjszaka kezd el “élni”, akkor reggel mit csinálnak?

Figyelt kérdés
30 éve itt élek, nem ismerem őket. Talán vannak gyerekek is.
2021. okt. 13. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Alszanak.
2021. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoznak?

Bírom az ilyeneket mint te kérdező. 3 évig jártam dolgozni reggel fél 5re. 4kor indultam, este 7-8ra értem haza. Ez heti 6 nap volt.

Akkor kellett mindent megcsinálni... Főzni, mosni, takarítani, ágyneműt húzni, mosogatni. Nyilván megfürdeni, hajatmosni.

Igen, szívesen aludtam volna inkább.

2021. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem mellett: Én is nagyon szar szigetelésű házban élek, de egyszerűen az nem úgy megy, hogy másokhoz igazítom az életem. De nem kell ehhez fél ötkor dolgozni... Ha neki így jó, joga van hozzá
2021. okt. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Megy momentumot reklámozni, azt csak kisfidesznek hívod már.
2021. okt. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszaka kb. 22-3 óráig tart. Ha 22 óra körül kezd el mászkálni, zörögni, akkor vagy délután dolgozik és olyankor ér haza, vagy éjjel dolgozik és olyankor indul.
2021. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alszanak.

Én pl. 1-3 körül érek haza (vendéglátás), nyilván nem rakok be nagymosást, de kaját melegítek, kádat teleengedem, esetleg leejtek véletlenül valamit, stb. Ezek napközben fel se tűnnek, de az éjszaka csendjében kb. úgy érzem, mintha robbantottam volna.

2021. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!