Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan "űzzem ki" a...

Segítség! Hogyan "űzzem ki" a lovardánkbol az utálatos lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány a lovardában, volt barátnőm. Én hívtam még át régen ebbe a lovardába. Most még utálom, és azt szeretném hogy menjen el. Próbálkoztam már, de hiába. Ezzel próbálkoztam: átmentem egy kis időre ég másik lovardába, hátha ő is átjön. Hát nem

2021. okt. 14. 17:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Ne nézz rá. Nincs jogod kihúzni nem a tiéd a birtok ráadásul nincs humános mód erre.
2021. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Neki meg te vagy az utálatos lány.
2021. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Valami jobb válaszokra gondoltam. De azért köszi a gyors választ
2021. okt. 14. 17:54
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ő meg téged akar kiűzni.
2021. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Vedd meg a lovardát és akkor lesz jogod megmondani ki lehet ott
2021. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem akar engem kiűzni. Ja és oktató vagyok, hóba vagyok a lovarda tulajával, és egy varsenyen ismertem meg a csajt. És akkor athivtam. De most már egyáltalán nem bizonyul jonak
2021. okt. 14. 18:00
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
A leírásból inkább az jön le hogy itt te vagy az utálatos lány
2021. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Ásd el, magaddal együtt. Írni sem tudsz, te senkiházi nyikhaj 😀
2021. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Szánalmas vagy kislány, őszintén szólva nem hiszem hogy bárki is elhiszi hogy oktató vagy, pláne nem felnőtt 😂

Lovakban kárt tenni két hisztis kislány miatt borzasztó tudatlanságra és felelőtlenségre utal.

Kérdező szokj hozzá, nem mindenkit fogsz kedvelni az életben de ekkora drámát csapni miatta. Ha annyira zavar menj el te, úgy tűnik nekem te vagy az összeférhetetlen, mivel az elmondottak alapján a másik lány el tud viselni egy lovardában téged.

2021. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Oh édes istenem!

Ahogy én a munkahelyen elviselek embereket, és mosolygok rájuk, úgy te is elfogod viselni.

Nincs, nincsen jogod mást elűzni onnan, direkt elüldözni meg felesleges, saját magadat minősíted vele

2021. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!