Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 9 hetes macskám túl sokat...

A 9 hetes macskám túl sokat játszik. Mindent és mindenkit harapdál és karmol . Fel-alá futkos a lakásban. Elvileg már le kellet volna nyugodnia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 10:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amikor fáradt egyébként nagyon aranyos. Doromboll , szereti ha simogatják (főleg a hasát és az oldalát), nyújtózkodik, ragaszt , és noha még az ágyneműt is elkezdi szopni.
2020. júl. 13. 10:59
 2/14 A kérdező kommentje:

Dagaszt, néha.

Elírtam.:(

2020. júl. 13. 11:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd :)
2020. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"elvileg" eltart ez még pár hónapig
2020. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos koráig ilyen lesz, mert kamaszodik. Minden macska ezt csinálja, zűrösen kamaszodnak, ez normális, mint az embereknél is. Szeresd, ne bántsd, légy türelmes vele, féléves kora után valamivel elkezd lenyugodni. És imádni fog téged - hacsak büntetésekkel el nem vadítod magadtól addig.
2020. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta neked, hogy 9 hetes korára le fog nyugodni, csúnyán átvert?! Most kezdődik még csak a java, esetleg 9 hónaposan, de akkor sem biztos.
2020. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én macsekom most 11 hetes hetes lett. Neki is rengeteg energiája van, mivel még pici és igényli. Én úgy nyugtatom le, hogy sokat játszok vele, valamint ha evett, utána mindig pihi idője van és alszik. Úgy tudom, hogy 8 hónapos korára lesz nyugodt teljesen. Addig is fokozatosan veszíti el azt a rengeteg energiáját. Persze akkor is igényelni fogja a játékot, csak nyugodtabb lesz. Próbálj meg vele sokat játszani, valamint ne játsz soha a kezeddel, így kiküszöbölheted azt, hogy ne harapja a kezedet (add oda neki a játékát, ha téged akar harapni).

Remélem tudtam segíteni.

2020. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 éves és ugyanolyan, mint 2 hónaposan volt, egy őrült kis zsebtigris.
2020. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

" Elvileg már le kellet volna nyugodnia"

Kérdező, téged átvertek. Amelyik kölyökmacska 9 hetesen nem energiabomba, az súlyos beteg. Hogy mit tegyél? Szeresd nagyon, és legyél türelmes vele. :)

2020. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 13. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!