Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, akit...

Van itt olyan lány, akit zaklatott/zaklat egy férfi?

Figyelt kérdés
Engem is zaklat egy srác, emiatt szeretnék beszélni olyan emberekkel, akiket zaklattak/zaklatnak (kivel mi történt, kinek mi segített, hogy oldódott meg a probléma stb.). Ha érintett vagy, írj nyugodtan privát üzenetet is akár

2021. okt. 14. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nőt nem? Most épp nem, de számtalanszor éltem már át szt a szart. Hol nagyon ijesztő volt, hol csak szánalmas. Volt, ahol rendőrségi feljelentés és távoltartás kellett, volt, ahol elég volt letiltani.
2021. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
És mi volt a zaklatás ? Azt igérte hogy helikopterrel jön randira, de csak egy szakadt Ferrarival érkezett ?
2021. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 6 telefonszámát és 4 fiókját tiltottam, a munkahelyi e-mailemet is kiderítette és oda is írt üzeneteket. Képet küldött egy rólam kinyomtatott képről, ami le volt g*cizve. Az iroda ablakából láttam, hogy ott bámészkodik néha az épület előtt. Mikor egyszer követett hazafelé, akkor mentem be a rendőrségre minden bizonyítékkal, az összes sms-el hívásnaplókkal, képekkel, mindennel.
2021. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Engem exem mar egy ideje zaklat, ha letiltom eljon sulim elè ès kb hazáig kovet..
2021. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Azóta már nem zaklat a srác?
2022. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!