Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan és mivel telik egy...

Hogyan és mivel telik egy napotok? Mit változtatnátok?

Figyelt kérdés

Én általában 6:30-kor kelek, 8-ra járok dolgozni. Irodában vagyok, fix munkaidővel. 16:30-ig itt vagyok, utána ha kell vásárolok, ha nem kell akkor megyek haza. Evés után vagy elmegyünk kirándulni, vagy a kertben tevékenykedünk. Ha rosszabb az idő számítógépezek/tévézek. Változó hogy mikor fekszem le, de törekszem arra, hogy 11-ig ágyba kerüljek. (Nem mindig jön össze).

Ha tehetném utaznék folyamatosan, és olyan munkát csinálnék, amit bárhol végezhetek. Számomra nagyon nem kielégítőek ezek a monoton hétköznapok, kalandra, utazásra, világjárásra vágyom.



2021. okt. 15. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én naphosszat egy sötét szobában üldögélek már vagy, 10 éve, regényeket írok. Depressziós vagyok,és testképzavaros. Ezért napi 2x edzek. Változtatnék, ha nem lennék ocsmány, és öreg. De már késő. Nem is adtam magamnak sok időt, hát ez van.
2021. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Például nem mennék munkába, hanem a saját bizniszemen dolgoznék.
2021. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem bánnám, ha nem kellene ledolgozni az ebédidőt és csak 2 X 20-30 perc lenne az utazás ideje. Emellé az, hogy heti 1-2-szer kelljen bemenni szemben a jelenlegi gyakorlattal, amikoris heti 1-2-szer NEM kell bemenni. :D



Kb 8:45-9 között érek be a munkába, a ledolgozandó ebédidő 40 perc. Esti egyetem és néha orvosi vizsgálatokra járás miatt folyamatosan tele vagyok mínusz órákkal, így kb 9 órát általában bent töltök, 17:45-18 körül szoktam elindulni. Hazafelé inkább 1 óra az út, mire hazaesek, lepakolok, átöltözöm, 7 óra.


Amúgy sok dologtól függ...


Szorgalmi időszak, vizsgaidőszak, szünet, épp csinálok-e hobbiprojektet vagy udemy kurzust, távoktatás, jelenléti, hajlandó vagyok-e részt venni az órán...

Néha nyilván találkozom barátokkal is stb.


Az a véleményem egyébként, hogy a munka túl sok időnket veszi el.


Nyáron általában hazaértem, edzettem otthon 1 órát - vagy bicajjal mentem, akkor is néha csináltam gyakorlatokat hátizomra, karra. Utána olykor főzés (eléggé spec diétára fogtak), pici házimunka, másnapra összekészítek mindent, vacsorát csinálok, ekkor már 9 óra, megeszem, netezek elvileg 11-ig, gyakorlatilag el szokott húzódni, mert 2 óra szabadidő azért semmire se elegendő.

2021. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A napom kicsit hasonló mint a tiéd, annyi hogy nekem 6 előtt kell kelnem.

Én szeretem a mindennapokat, csak az utazgatást gyűlölöm, szívesebben dolgoznék otthonról.

2021. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

6-kor kelek. Kávé, fél óra kóma a sötétben, amikor elátkozom a világot is, amiért korán kell kelni.


7 előtt jógázom egyet, aztán kimegyek futni a kutyával.


8-kor bekapcsolom a gépet és nekiállok dolgozni. Közben felrakom a kaját főni, elindítok egy mosást. Ha jó idő van, akkor egy fűnyírás is belefér. :D


12 körül ebédelek, iszom egy kávét, aztán ülök vissza dolgozni 4-ig.


5 körül hazaér a férjem, vacsorázunk, beszélgetünk, kivisszük a kutyát sétálni vagy elvisszük úszni ha jó idő van, aztán heti 1x-2 vásárolunk, utána fürdés és vagy beszélgetünk vagy sorozatot nézünk, vagy Xboxozunk és vitatkozunk azon, hogy melyikünk csal.


Hétvégente jobb, bár én akkor is felkelek legkésőbb 7-kor magamtól, de akkor vagy utazunk/kirándulunk vagy a kertben matatunk valamit vagy a barátokkal vagyunk, bográcsozunk, grillezünk.


Én igazából nem változtatnék semmin, élvezem az otthoni munkát és szeretem is amit csinálok.

2021. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 7.00-ko, vagy 6.35-kor kelek, de általában valami oknál fogva már 4-5 fele fent vagyok. Majd előkészületek, megyek munkába, majd fél 5-kor végzek, megyek haza (mostanában( tanulni, van nap, amiikor másnapra késuülnöm kell munka miatt, később netezek keveset, majd alvás.

Ugyanez mindennap, a rutinságon változtatnék, valamint mivel nincs társam, így ezt is jó lenne beépíteni.

2021. okt. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanítási napokon:

5:30-kor kelek, 1 órával később indul a buszom, addig reggeli teendők és buszpályára séta, 8-16-ig óráim vannak egyetemen, körülbelül 5-re érek haza. Utána az aznapi jegyzeteimet egészítem ki, következő napra készülök, esti teendőket végzem el, és ha úgy végzek, akkor sorozatot nézek vagy olvasok egyet, 10 körül lefekszem és próbálok mihamarabb elaludni. (több-kevesebb sikerrel)


Tanítás nélküli napokon/hétvégéken:

10 óra felé kelek fel legkésőbb, reggeli-délelőtti teendők után vagy főzök, vagy tanulok. Majd délután tanulás, késő délután-este felé sorozatot nézek, olvasok vagy nyelvet tanulok, vagy épp mindegyik. (zh- és vizsgaidőszakban korábban kelek)


Amin változtatnék:

picit később kelnék tanítási napokon, többet utaznék, több szabadtéri programot szerveznék és nekem sem ártana egy társ :c

2021. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!