Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » BTURBO azon kívül, hogy...

BTURBO azon kívül, hogy hülyeségeket posztol, nagyon sokat sétál naponta, GTA RP-vel és CSGO-val játszik, mi érdemlegeset csinál?

Figyelt kérdés

Nem kötözködésből, de eleve ha az ember megélhetési streamer, akkor talán tartalmat is kéne gyártania! Az nem tartalom, hogy 2 játékkal játszik és sokszor napokat is kihagy! Folyton mentegetőzik, hogy rosszul volt vagy csak dolga akadt éppen és ebből kifolyólag nincs stream. Ezért nem is nézem már hónapok óta. Szerintem egy instabil személyiség, aki ha kedve szottyan akkor ül le streamelni a bevétel végett. Nem bántásból mondtam mindezt! Régebben még támogattam is sokszor, de szerintem most alja színvonalat képvisel.


(Instagram vagy Facebook és Twitch által tudom ezeket)



2021. okt. 16. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A grafikusos sztori után teljesen kicsúszott a lába alól a talaj szerintem.
2021. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
En alapból nem is értem, hogy lehet nézni ahogy más játszik, ha egyszer te is játszhatnál. :|
2021. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Imádom! 2015 óta a rabja vagyok a stream nézésnek! Kedvencem a CSGO meccsek! Azokra lehet még fogadni is és emberek 10-100 ezreivel együtt szurkolhatsz. De azzal az erővel a Konyhafőnökre is mondhatnád, hogy mi értelme nézni ha te magad is tudsz főzni. Vagy ott a foci, csak a labdát rugdossák, de azt te magad is megtudod csinálni. Semmi gúny nincs abban, amit most írtam! Tudom, hogy egyeseknek fura, de nekem 2021-ben teljesen megszokott tevékenység szabadidőmben és 100% leköti a figyelmem. Továbbá nekem ultra rossz pc-m van és ezért is maradtam a stream nézés világában. De persze gépvásárlással még csak nem is szimpatizálok, nekem annyit nem ér.
2021. okt. 16. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi az hogy megélhetési streamer?

Teis megélhetési szakmunkas, vagy megélhetési irodai dolgozó stb. vagy.

Te is ugyanúgy a megélhetésedért dolgozol.

Az más kérdés, hogy ő pusztán abból él, hogy a kamera előtt proliskodik.

Nem hinném, hogy mást csinál mellette. Ebből jól meg lehet élni, ha valaki elég karakteres személyiség.

2021. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4: Szerintem Bturbo nem él meg belőle jól (lásd a folyamatos megélhetési problémáit), csak máshoz nem ért illetve nem akar mást csinálni.

Régen néztem, de mára már rengeteg követőt veszített..

2021. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, de akinek van rendes munkája, annak fix a bére és az ő esetében ha ebből él meg, akkor nagyon is azon kéne lennie, hogy minél több embert tudjon mozgósítani a csatornájára, hiszen kevesebb ember=kevesebb bevétel! Tudom nem szép dolog összehasonlítani egyik embert a másikkal, de érdekes módon Thevr-os srácok idővel és kemény munkával eljutottak egy nagyon magas szintre itt Magyarországon. Ők tettek is azért, hogy ne zsíros kenyér legyen az asztalon! Ő nekik meg van a saját rendszerük és tudják is magukat tartani ahhoz. Visszatérve a dologra, BTURBO soha sem tudta rendszerezni magát és emiatt tartom instabil embernek. A botrányról is csak ő maga tehet! Sajnálom és kívánok neki sok sikert és pénzt meg mindent, amit csak lehet!
2021. okt. 16. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 mondjuk úgy, hogy nincs se pc-m, se xboxom se normális TV-m az adott játék futtatásához és azt az 50 eurót is sajnálom a játékért, hogy adjon 10-12 óra végigjátszást és többet elő se vegyem. így belenézek 1-2 óra streambe, látom hogy aha.. ez se köt le tovább. így megspóroltam havonta minimum 30-40e-et, amit játékokra vernék el.
2021. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Igaz, mondjuk így olvasva a kommenteket, nem is baj, hogy inkább a stream nézésnél maradtok. 😅
2021. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
A VR-osok mögött menedzsment van, ők csak az arcukat adják hozzá az egészhez, nehogy azt hidd hogy ők akkora nagy koponyák ott. Pisti egy infatilis kretén hülyegyerek, Jani meg gyakoraltialg csak egy személyiséget nyomokban is alig tartalmazó biodíszlet mellette.
2021. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8/9. Le lehet szállni a magas lóról! Egyikünk sem jobb a másiknál, persze feltételezni azt lehet!


9/9. Nézőpont kérdése! Nekem a két streamer egyikével sincs bajom. Utalásból lettek megemlítve!

2021. okt. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!