Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről akivel naponta vagy 20x találkoztok és mindig köszön?

Figyelt kérdés
Jelen esetben egy munkahelyen dolgozunk és jön megy. :)

2021. júl. 15. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy vagy hülye vagy elfelejti, hogy már köszönt.
2021. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor kicsit fura és akár jó értelemben "bolond" emberekre jellemző szerintem ez. Én kedvelem az ilyen embereket. Sokkal inkább, mint azokat, akik legtöbbször képtelenek köszönni, hiába ők érkeznek meg mondjuk valahová, mert például pozíciójukból adódóan valószínűleg elvárják, hogy nekik köszönjenek először (az ilyenekkel szoktunk így aztán rendszeresen nem köszönni egymásnak, mert én meg ilyenkor nem a pozícióját látom, hanem hogy egy tahó paraszt).

Tehát inkább 20x, mint egyszer sem.

2021. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nem olyan bunkók, mint azok az emberek, akikkel szintén hússzor találkozom egy nap, vagy egész nap egy irodában ülünk, és még vissza sem köszönnek reggel, csak úgy néznek rám, mint Káin az Istenre.


F

2021. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze inkább köszönjön sokszor mint egyszer se.

Annál minden jobb :D

2021. júl. 15. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen amikor melóba álltam :D annyira izgultam, meg annyi volt az új arc, hogy nem tudtam kinek köszóntem már aznap és kinek nem, ezért inkább 5x köszöntem rá
2021. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Elkerülném.

Egy sokkolégás munkahelyen nyilván előfordul, hogy köszönök napi többször, mert esetleg elfelejtem, hogy már lerendeztük, de aki kényszeresen köszönget és 20x ott már valami gond van.

2021. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Jópofa meg vicces, de azért engem egy idő után idegesít. Mint amikor iszogatni vagyunk a barátainkkal, és minden. egyes. pohár. röviddel. koccintani kell. Az első 1-2 alkalommal még oké, de már az 5-6.-nál nekem nincs ehhez türelmem, akárhogy is bunkóság. A napi többszöri köszönés kb ugyanez a kategória nálam.
2021. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Az agyamra megy az ilyen, már a 2. köszönést is feleslegesnek tartom
2021. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szokatlan, érdekes, szerintem éreztetni szeretné csak, hogy ott van.
2021. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!