Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » BTURBO azon kívül, hogy...

BTURBO azon kívül, hogy hülyeségeket posztol, nagyon sokat sétál naponta, GTA RP-vel és CSGO-val játszik, mi érdemlegeset csinál?

Figyelt kérdés

Nem kötözködésből, de eleve ha az ember megélhetési streamer, akkor talán tartalmat is kéne gyártania! Az nem tartalom, hogy 2 játékkal játszik és sokszor napokat is kihagy! Folyton mentegetőzik, hogy rosszul volt vagy csak dolga akadt éppen és ebből kifolyólag nincs stream. Ezért nem is nézem már hónapok óta. Szerintem egy instabil személyiség, aki ha kedve szottyan akkor ül le streamelni a bevétel végett. Nem bántásból mondtam mindezt! Régebben még támogattam is sokszor, de szerintem most alja színvonalat képvisel.


(Instagram vagy Facebook és Twitch által tudom ezeket)



2021. okt. 16. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Elrontotta a karrierjet. Nem lesz mar sikeres. Nem tud normalisan reklamozni, allandoan sir az ugyeken, stb

Igy fog maradni, aztan elmegy majd dolgozni, ha kepes es nem gyava nyuszi...

2021. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
81%

Mert egy hazug, képmutató ember. 3 barátnőjéből kettőt személyesen is ismerek ahogyan velük bánt szégyentelen...

spancija egyik nőjét is megfektette lefotózta és elküldte a haverjának h épp a nőjével van .... ennyit erről az emberről...

2021. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a grafikus sztori óta nem követem. Akkor már nem PUBG-zik? Régen folyton azt nyomtatta, egy idő után rohadt unalmas volt. Kérdeztem tőle egyszer streamben, hogy nem-e unja, azt mondta esélytelen, hogy valaha is megunja.

Idegesített, untatott hogy mindig hisztizett valami miatt.

2022. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!