Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként ennek örülnél?

Nőként ennek örülnél?

Figyelt kérdés

Van instán egy csaj akit követek, nincs köztünk semmi, nem is volt. Nagyon szép ez a lány amúgy , edz is/gyúr olyan segge van hogy reggeltől estig csapkodnám olyan feszes...egyszóval nagyon szép. De nem is az a vissza fogott fajta, mindennap van egy segg mutogató kép/videó ahol lényében örül magának.


19 ezer követője van (nem is celeb pedig hanem hétköznapi ember).

A képei alatt ilyen 1000-5000 likeok vannak a legkevesebb az iyen 400 likeos kép, és arra gondoltam hogy mennyi srác írhat rá egy nap, bele sem merek gondolni. Ezért nem is írtam neki üzenetet még.

Egyszer unalomból a képe alá írtam hogy "téged aztán lehetne pakolni", de szerintem észre sem vette :d annyian írnak neki hogy jó csaj.


Meg ilyen kommentek is vannak "neked egy méter f..z nem lenne elég" :d szóval rengeteg troll is van.


Tehát örülnél ekkora népszerűségnek? Vagy ez már túl sok lenne?


2021. okt. 17. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a népszerűség, ha ostoba kanok trágárságokat kommentelnek a képek alá? Szerinted ki vágyik erre? Normális nő biztos nem.
2021. okt. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Örülnék, de nem a nyaldosás miatt, a kommenteket vagy azonnal tiltanám vagy sosem olvasnán. Viszont fizetés/promó szempontból előnyös. Nekem is van pár száz követőm, de a szememben semmit nem jelent a nyálzásuk, néhány valóban ismerőst kivéve. Szánalmasnak tartom ezeket a férfiakat, lenézem őket. Legfeljebb abban segít, hogy kivel ne álljak szóba, ha esetleg újra szingli lennék. Meg azon röhögök, mikor exem a nője mellől küldi ezerrel a baszólájkokat. Ezek az emberek alacsonyabbrendűek, mint azok a férfiak, akik számítanak nekem valaha...
2021. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jobb a "téged aztán lehetne pakolni", mint a "neked egy méter f..z nem lenne elég"?


Ugyanolyan undorító troll viselkedés mindkettő.



Biztosan tudja, hogy a ffiak egy része tárgynak tekinti és úgy vélekedik, mint pl. te. Lásd:

"olyan segge van hogy reggeltől estig csapkodnám".


Nyilván valamiért ez neki megéri, és ezt bevállalja cserébe.


Én nem örülnék ennek.

2021. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,de ha jó seggem lenne annak örülnék,de nem mutogatnám így.
2021. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ismert, és nem is vagyok fent egyik társkeresőn sem, mégis betalálnak. Nagyon idegesítő.
2021. okt. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!