Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnél, ha olyan nagyapád...

Örülnél, ha olyan nagyapád lenne mint Rick Sanchez?

Figyelt kérdés
Zseniális tudós, aki a dimenziók közt tud utazni. Ezekre az utazásokra magával viszi az unokáját is. Viselkedése illetlen, szemlátomást alkoholista, beszéde közben gyakran böfög, és általában a cselekedetei önös érdekekből fakadnak.

2021. szept. 25. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem. :D Szívtelen dög. Jókat lehet rajta nevetni, de szegény Morty...
2021. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak akkor ha olyan vagyok mint Morty. (Szóval nagyapa nem hagy ott a szerelmi bájitalos mutánsok közt, mert neki könyebb más dimenzióba költözni, mint az eredetit helyrehozni...)


Vagy melyik Rick? Mert pl Gügye Rick a C-173-asnak kb az ellentéte viselkedésileg. Így feltehetőleg a többi se pont annyira csak magára goldol, mint a föszereplő.

2021. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Én a főszereplő Rick-re gondoltam.. :)

2021. szept. 25. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Amúgy is adrenalin függő vagyok.
2021. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
84%
Hát...a viselkedését tekintve apám kb ugyanez, alkoholista és bunkó, bérelt jegye van a pokolba a szar fekete humora miatt, mellesleg nagyapám korú. Az alkoholizmusával van problémám, ezen az sem segítene ha tudós lenne és magával vinne az utazásaira. Szóval egy nem alkesz Rick apával/nagyapával kibékülnék de alkeszből ez is sok ami van.
2021. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát Rick C-137 az 5. Évad végére elég nagy személyiség fejlődésen megy át tehát már nem akkora p*cs. Több szélsőséges elvével is egyet értek Pl.: a mindenbe beleszarása. Sokkal jobb szerintem az ember élete ha nem foglalkozik az idiótákkal. És a hazafiasságról sincs jó véleménye, szerintem hülyeség az emberiséget kis csoportokra szedni és sokkal szerint fontos a kultúra én pont leszarom az emberek egy vagy két csopora tagolva sokkal nagyobb eredményeket érhet el. Szóval összeségében szivesen.
2022. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem C-137-es Morty lennék akkor meg a(z) “operation phoenix” miatt halhatatlan lennék
2022. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-7 es vagyok de gondolom ez egyértelmű. Szerintem erre a kérdés 6. Évad végére sok embernek más véleménye lesz
2022. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!