Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtanítani...

Hogyan tudnám megtanítani erre? Te örülnél ilyen lánykérésnek?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni a barátnőm kezét. A terv az lenne, hogy kimegyünk egy szép, kissé elegáns helyre, és visszük kutyámat is, én eldobom a kutyajátékot. A játék igazából egy a gyűrőtok, 15 centi, hengeralakú. Szóval eldobom, kutyám visszahozza, leül és odaadja, én elveszem, letérdelek és remélem barátnőm igent mond. Milyen nehéz lenne megtanítani a kutyát? Visszatudja hozni, ismeri az ül és a kérem parancsot is.


A kérdésem még az lenne, hogy hogyan "öltöztessem" fel a kutyám? Rajtam fehér ing, sötét nadrág lesz és szeretném ha passzolna hozzám. Golden retriever, fekete bőr nyakörvet gondoltam, de egy kendő is jól nézne ki, csak nem tudom milyen színű legyen.


Te örülnél ilyen lánykérésnek? Barátnőm imádja a kutyám, remélem minden tökéletesen sikerül.



2021. okt. 2. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
De cuki:) Én örülnék neki, szerintem aranyos.
2021. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
A biléta mellé/helyére, karikára is rakhatod a gyűrűt, hogy a kutyát simogatva "találjatok meg".
2021. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Mikor lenne a lánykérés?

Addig minden nap gyakorolhatnád az eldobod-visszahozza játékot. Minden alkalommal, amikor visszaviszi, adjál neki kevéske finom jutalomfalatot.

A napi gyakorlás ne legyen túl sokszor ismételve, mert megunhatja.3-4x és utána dobj neki másik játékot.

2021. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
nem tartom jó ötletnek ugyan olyan visszataszító mint mikor a motoros barmok egy kerekezve viszik agyűrűt meg hasonlók minek belekeverni egy állatot egy fontos életeseménybe , vagy ha ennyire oda vagy a kutyádért vedd el azt
2021. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon cuki csokornyakkendok vannak kutyaknak, de az meg levágós, hogy keszulsz valamire.
2021. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Mekkorát röhögnék, ha a hengerből kirepülne a gyűrű, amikor eldobod. Egyébként nem örülnék egy ilyen lánykérésnek.
2021. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Jó kis kutyanyálas gyűrűtartó megadná a hangulatot.. :D
2021. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha a lány kutyabolond, akkor igen, jó ötlet. Minden más esetben felejtős.
2021. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónap múlva lenne a lánykérés és szeretném, ha kutyámnak is lenne valami szerepe, mert ő is családtag. De a nyál miatt lehet tényleg nem lenne a legjobb ötlet. Tudnátok még ötleteket adni?
2021. okt. 2. 15:16
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
nem értem hogy nem lehet ennyire helyén kezelni ezt a kutya dolgot , hogy lehet egy állat családtag
2021. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!