Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben mi az átverés?

Ebben mi az átverés?

Figyelt kérdés

Van egy fb csoport, ahol egy tag elég nagy pénzeket ígérget, pofonegyszerű feladatokért cserébe. (Írj egy T-vel kezdődő nevet, írj be egy szót kommentbe, mire költenéd ezt a pénzt, ilyenek)


Paypalon, ashAppon és egyéb hiteles oldalakon keresztül küldené a pénzt, még egy ID-t is mutatott.


Nekem egyértelműen csalásnak hangzik, mindenesetre nagyon gyanús. Mi lehet a "terv"?


2021. okt. 19. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ez melyik facebook csoportban van? nekem is nagyon átverésnek tűnik csak azt nem tudom hogyan tudja paypalon meg ashappon megcsinálni a csalást
2021. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Team Petty
2021. okt. 19. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
privát csoport? vagy esetleg linket tudnál küldeni?
2021. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Paypalon anno volt olyan csalás próbálkozás, hogy ahelyett, hogy pénzt küldtek volna, ilyen pénz kérési igényt küldtek vagy mit. És ha a másik elfogadta, akkor a másiktól levonta a pénzt, és az illető, aki küldte, megkapta. Lehet ő is ezzel próbálkozik majd, hátha bejön valakinél.
2021. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2021. okt. 25. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de nehez elképzelni h ingyen oszt pénzt átverés nélkül
2021. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dettó
2021. okt. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!