Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átvertek engem, vagy mi lehet...

Átvertek engem, vagy mi lehet ez az egész?

Figyelt kérdés

Rendvédelmi szerven belül dolgoztam (ez egy egyéves, olyan, mint a suli), és márciusban hívtak fel, hogy lenne hely, vállalnám -e. Ezt elfogadtam és az illetékes toborzó felé irányították a feladatot, hogy sikerüljön elhelyezni. Mivel egyre csak nem érkezett válasz, írtam azoknak e-mailt (telefont nem vették fel), akikhez mennék, és nem érkezett válasz, hanem üzentek nekem, hogy ne írogassak, ráadásul biztattak azzal is, hogy ők rajta vannak az ügyön. Közben beszéltem más helyekkel, ott pontosan meg tudták mondani, mikortól várják az újakat. Rendben van. Két hete minden papírt sürgősen bekértek tőlem, hogy indulásra készen legyek (erkölcsi, orvosi papírokat kellett szereznem, új adatlapok...stb), és már nem sok idő volt az új helyig, úgyhogy leszereltem. Úgy voltam vele, itthon is van teendő, az a 1,5 hét se ide se oda. Igen ám, de új hónap lesz, és tegnap telefonon már kiakadtam, mert annyi választ kaptam, mint mindig ,,én nem tudok semmit". Na, most ez mi itt? Már többen is mondták, hogy itt valaki szórakozott, indulásra készen álltam, már minden alakulat tudja a nyitást mindent, itt meg sem egy konkrétat semmit nem tudnak mondani és az illetékes hellyel is (tanácsra kerestem őket) egyszerűen a kapcsolatot nem lehet felvenni, válasz nulla.

Átvertek és szórakoznak velem? Egyébként katonaságról van szó, köszönöm a válaszokat.



2021. ápr. 30. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mit vártál a magyarisztáni kormánytól? Minek szállsz fel egy süllyedő hajóra? Mindenki menekül a rendvédelmi szervektől valszeg nem azért csinálják mert annyira jó.
2021. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
ne aggódj. hívnak majd lesz még elég időd szarrá dolgozni magad nettó 150-ért
2021. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Amilyen az adminisztráció és a kommunikáció az osztályok között ebben az országban (minden téren) el tudom képzelni, hogy valóban ennyire töketlenek.


Szerintem várj még egy kicsit! Vagy jelentkezz máshova.


Utolsó! Ne legyenek illúzióid, a katonák elég jól keresnek. ;)

2021. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Aha nagyon

gyerekkori osztálytárs nettó 168-at kap

ku*va jó

2021. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Az érdekes...én nem mondok összegeket, de pl a határszolgálat és az egyéb ilyen-olyan plusz meló jelentősen megnöveli a fizut. Plusz van kamatmentes hitel, és egy csomó minden amit érdemes kihasználni.
2021. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

#5

Gondolom jó magyar szokás szerint szépítget az az ismerős, mert szégyenli.

Nekem olyan katonatiszt rokonom van akit néha a híradóban is látni lehet :)

Na az ő fizetése sincs annyi, mint mondjuk egy Audiban/Mercedesben dolgozó csoportvezetőé.

2021. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!