Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néha beüt...

Miért van az hogy néha beüt valami es csak egyedül akarok lenni?

Figyelt kérdés

Vannak napok amikor tök jól elvagyok, de utana vannak olyan napok is (ez altalaban tenyleg nagyon rövid idő) hogy senkivel nem akarok beszélni. Nincs kedvem visszaírni barátoknak, nincs kedvem találkozni a barátommal, vagy ha itthon "zaklatnak" (beszelnek hozzám stb) akkor inkabb ez felidegesít.

Mi lehet ennek az oka?



2021. okt. 19. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kell az egyedüllét, valakinek több valakinek kevesebb.

Nekem egyáltalán nincsenek barátaim 23 éves vagyok, de nem tudom nem érzem hiányát, sőt akkor fáradok el ha emberek körül vagyok és csak fecsegnek locsognak, olyan jó olyankor hazaérni a síri kussba, engem az tölt fel.

2021. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Valószínűleg ezt nevezik énidőnek, amit csak magadra fordítasz, a saját érzéseid, gondolataid, világit tapasztalataid, lelkivilágod rendbe tételére vagy akár önfejlesztésre. Ezt leginkább csak egyedül lehet elvégezni.
2021. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak ilyen időszakai. Introvertáltakra jellemzőbb, de én például extrovertált vagyok és annyira pörgős volt a nyár, hogy augusztus vége óta itthon kuporgok szinte és annyira jólesik... Mindenkinek szüksége van egy kis feltöltődésre, összeszedni a gondolatait, stb.


Ha mellé fáradékony lennél és megnőne az alvásigényed, lehetne gyanakodni másra, de így én nem gondolnék rosszra a helyedben.

2021. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-eshez hasonlóan én is így vagyok vele.
2021. okt. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetes igény.
2021. okt. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalattal szeretném kicsit kiegészíteni a többiek ötleteit. Velem ez egy évig volt és elkönyveltem a vírus hatásának. Közben teljesen kicsinált. Végig azt hittem, hogy EGYEDÜL eltöltött énidőre volt szükségem, de semmi sem segített, és csak rosszabb lett a helyzet. Aztán a beállt csend után elkezdtem aktívan kezdeményezni a találkozókat, majd beindult az egyetem is és újra össze-vissza megyek a dolgom és a másokkal töltött szabadidő után. Nekem a változatosságba való visszaszokás segített, az, hogy kevesebbet vagyok az itthoniakkal, és a MÁSOKKAL eltöltött énidő. Minden egyedi eset és nálad valószínűleg ez teljesen más, csak árnyalni szerettem volna a palettát:)
2021. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális állapot. Ezt "tollászkodásnak" nevezik.

Pihensz, rendezed a lelkedet, gondolataidat, kikapcsolódsz,

olvasol, alszol, kizárod a külső világot. Nagyon jót tesz

az idegrendszernek. Ha nem lenne veszélyes, ilyenkor, amikor elfog a magányvágy, egyedül elmennék egy erdőbe kószálni.

2021. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!